REKLAMA

W dniach 10 i 11 kwietnia odbędą się MISTRZOSTWA POLSKI W LUTOWANIU – Renex Soldering Championship.

Będzie to już czwarta edycja wydarzenia, które cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród polskich elektroników. Organizatorem, tak jak w latach ubiegłych, jest firma RENEX – jedna z największych i najdłużej działających polskich firm z branży elektronicznej, dla której tegoroczne zawody zbiegają się z 30-leciem działalności.

Wydarzenie odbędzie się w nowo powstałych przestrzeniach Centrum Technologicznego RENEX we Włocławku.

Zawody mają charakter otwarty dla wszystkich chętnych niezależnie od ich doświadczenia. Rywalizować mogą zarówno amatorzy-pasjonaci, jak i profesjonaliści w zakresie lutowania.

Podczas zawodów oceniana będzie przede wszystkim funkcjonalność wykonanego pakietu. Ponadto sędziowie będą brać pod uwagę jakość wykonanego montażu oraz metodykę pracy zawodnika odwołując się do światowych standardów (IPC – A – 610 rewizja G klasa 3 – stan dopuszczalny).

W pierwszym dniu zawodów, 10 kwietnia, o tytuł Młodzieżowego Mistrza Polski w Lutowaniu rywalizować będą uczniowie i studenci szkół technicznych. Drugiego dnia o tytuł Mistrza Polski, rywalizować ze sobą będą przedstawiciele firm z przemysłu elektronicznego.

Pełna informacja na ten temat jest opublikowana: http://renex.biuroprasowe.pl/88853/mistrzostwa-polski-w-lutowaniu-renex-soldering-championship-2019