REKLAMA

Ruszyły zapisy do pierwszej tegorocznej odsłony akcji „Mistrzynie w Szkołach”, którą prowadzi Fundacja Otylii Jędrzejczak.

Dnia 9 maja mistrzyni olimpijska z Aten wraz z zaproszonymi przez nią wybitnymi polskimi sportsmenkami poprowadzą niezwykłą lekcję wychowania fizycznego dla dziewcząt we Włocławku.

Zajęcia skierowane są do uczennic z ostatnich klas szkół podstawowych, gimnazjów i liceów, bo właśnie w tym wieku notuje się u dziewcząt największą absencję na lekcjach wf. Zapisy prowadzone są na stronie internetowej www.mistrzyniewszkolach.pl Trzeba się spieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona.

W czasie kilkugodzinnego spotkania uczestniczki wraz z mistrzyniami sportu ćwiczyć będą pod okiem wykwalifikowanych trenerów personalnych. Po zajęciach uczennice będą miały możliwość spotkania i zadawania pytań Otylii Jędrzejczak oraz zaproszonym przez nią wybitnym sportsmenkom. Dziewczęta otrzymają również atrakcyjne pakiety startowe.

Projekt „Mistrzynie w szkołach” współfinansowany jest przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, a jego pierwsza odsłona w 2019 roku także przez województwo kujawsko-pomorskie.

Komunikat na temat wf-u z Otylią Jędrzejczak: https://www.kujawsko-pomorskie.pl/informacje-prasowe/34168-wf-z-otylia