REKLAMA

Kariera, pieniądze, władza to najbardziej liczy się w korporacyjnym życiu. Idealnie skrojone garnitury, finezyjne poszewki, gustowne krawaty i męskie rozprawy o biznesie to tylko pozory. Co się zmienia, gdy po przeciwnej stronie stołu, do negocjacji siada kobieta? Pokusa manifestacji wyższości, żądza sukcesu i prawa ekonomii mogą okazać się przyczyną pikantnych, ale pełnych wysublimowanego humoru, korporacyjnych pertraktacji.

Stanisław i Krzysztof czekają na spotkanie z Jackiem, aby mogli przypieczętować strategiczną dla ich pozycji w firmie umowę. Zamiast zaprzyjaźnionego biznesowego partnera, w gabinecie zjawia się jednak Hanna. Zimna taktyka kobiety pozostaje zagadką nawet dla Władysława – najważniejszego rangą menagera.

Słodko-kwaśna komedia, którą do Włocławka przywozi warszawski Teatr Kamienica, jest teatralną, niezwykle wciągającą kalkulacją zawodowych zysków i moralnych strat.

Spektakl wyłącznie dla Widzów dorosłych!

W związku z epidemią wirusa SARS-CoV-2 Widzowie zobowiązani są do wypełnienia obowiązków wynikających ze stosownych przepisów prawa powszechnie obowiązującego oraz Regulaminu Teatru wydanego w tym zakresie, w szczególności zobowiązani są do zakrywania ust i nosa w trakcie całej imprezy.
B L E F
11 października 2020 r. godz. 16.00 i 19.00

Autor: Andrew Payne, Tłumaczenie: Elżbieta Woźniak, Reżyseria: Marcin Perchuć,
Współpraca reżyserska: Maciej Wierzbicki, Scenografia: Andrzej Lewczuk, Kostiumy: Agnieszka Prokopczyk, Oprawa muzyczna: Maciej Słowikowski,
Występują: Jan Wieczorkowski/Michał Rolnicki,
Kamil Kula/Adam Serowaniec, Marcin Perchuć/Maciej Wierzbicki,
Katarzyna Ankudowicz/Ilona Wrońska