REKLAMA

3…2…1..

Uspokajam, to nie jest spóźniony primaaprilisowy żart – Katarzyna Dowbor napisała testament. Czy jest to związane z ryzykiem wystąpienia wypadków podczas remontów, które przeprowadza w swoim programie? Trudno powiedzieć. Jedno jest pewne, to bez wątpienia najciekawszy news wyprodukowany przez Polsat w minionym tygodniu. Pani Katarzyna w swoim testamencie pomyślała absolutnie o wszystkich swoich bliskich, zwierzętach i synu Macieju. Dziwić może tylko kolejność. Istnieje podejrzenie, że twarz jamnika Maksa brzmi dla niej bardziej znajomo niż twarz jej syna Macieja.

Masz psa? Gryzie i szczeka? Włącz w sobotę Polsat. Lekiem na całe pieskie zło okazuje się Aneta Awtoniuk i jej program „SuperPies”. Behawiorystka potrafi za pomocą magicznej różdżki (nie mylić z Magdaleną) odmienić niewłaściwe zachowania naszych czworonogów. W kolejnym odcinku  gościem specjalnym będzie Patryk Vega znany reżyser i scenarzysta, który od samego pisania ma rany postrzałowe, a na widok pięknych kobiet leci mu piana z pyska.

Rada Języka Polskiego wprost oznajmiła, że paski informacyjne w  TVP są informacyjne tylko w 1/4.  Pozostała część jest „perswazyjna, kreacyjna i ekspresywna”. Co na to nieformalna rzecznik TVP posłanka Beata Kempa? Otóż: „Nie ma nic niestosownego w formie przekazywania informacji przez dziennikarzy programu, są to proste komunikaty które łatwiej docierają do odbiorców.”. Pani Beato jeśli naród nie wybierze kandydatki Beaty Kempy w wyborach w maju to też będzie to prosty komunikat, który powinien łatwiej dotrzeć do odbiorcy.

Kacper Gładkowski