REKLAMA

3…2…1…

Kinga Rusin zaatakowała w niedzielę Zofię Klepacką. Powodem spięcia są poglądy byłej sportsmenki. Celebrytka krzyczała na pół Warszawy „wstyd”- jak się okazało to był wyraz braku akceptacji odmiennych poglądów pani Zofii. W między czasie do ataku na Zofię Klepacką odniósł się Wojciech Cejrowski,  twierdząc: „Ta Klepacka to jest babka z żelaza”. Bardziej bym widział pana Wojciecha w roli cukiernika niż adwokata. Mało kto jest takim mistrzem w biciu piany jak on.

Słynna pieśniarka ludowa  Izabela Trojanowska na łamach internetowego wywiadu dla „Pudelek.tv” zapowiada napisanie swojej biografii. Czekamy z niecierpliwością, niebawem będzie nie tylko jedną z najbardziej popularnych wokalistek, ale również znaną eseistką. Ciekawe czy nie odbije się to na jej rzadszej obecności na planie „Klanu”. Oby nie, przecież „Klan” bez „Moni” to jak lizanie papierka bez cukierka w środku.

Weronika Rosati może odetchnąć. W piątek zakończyła się głośno komentowana walka aktorki z Robertem Śmigielskim. Cały spór dotyczył sposobu wychowywania małej Elizabeth. Były mąż pani Weroniki- Robert Śmigielski  ma mieć od teraz ograniczony kontakt z córką. Dobry chwyt, za jednym zamachem załatwiła polityczną karierę swojego ojca i reputacje swojego byłego męża. Wracając do samego rozstania, Rosati mówi, że nie wie co widziała w swoim byłym partnerze. Ewidentnie w doborze partnera zadziałała w myśl zasady Piotra Kupichy: „jest już ciemno, ale wszystko jedno”.

Kacper Gładkowski