REKLAMA

3…2…1…

„Raz na wozie raz pod wozem”- ulubionym przysłowiem Michela Platiniego.
W środę prosto z Paryża gruchnęła informacja o spektakularnym zatrzymaniu byłego szefa „UEFA”, a już w piątek dowiedzieliśmy się o jego cichym zwolnieniu po złożeniu zeznań. Nie sądziłem, że we Francji „Sami Swoi” byli tacy popularni. Ewidentnie kultowy tekst „Sąd Sądem, a sprawiedliwość musi być po naszej stronie” stał się dla Platiniego drogowskazem.

Amy Schumer powitała na świecie swoje pierwsze dziecko!Słynna Stand-uperka pochwaliła się swoją pociechą na portalu społecznościowym „Instagram”. Niby nic dziwnego prawda? A jednak burza rozpętała się wtedy gdy na jednym zdjęciu Amy ubrana jest w szpitalne majtki. W Polsce dosyć szybko temat postanowili podchywcić redaktorzy „Pytania na Śniadanie” sugerując
zamach na wymuskane macierzyństwo. Kiedyś znałem już jednego zamachowca. Był nim mój dziadek, który w wolne dni wychodził na balkon przebrany w chusty, piżamy i stare papcie. To też był zamach: na dobry gust i wzrok sąsiadów.

Dawno nie wspominałem o największej produkcji TVN7 w historii tej telewizji. Czas to nadrobić- Magda Wójcik (gwiazda programu Big Brother) zaledwie kilka dni temu opuściła Dom Wielkiego Brata (wygrała program), a już zdążyła publicznie wyrazić tęsknotę i niedosyt występów przed kamerą. Podobno najbardziej brakuje jej „Wielkiego Brata”. Skąd zamiłowanie do dużych rozmiarów u pani Wójcik? Trudno powiedzieć, przecież dotychczas była fankom małych rozmiarów oraz spektaklu pt. „Słownik Ptaszków Polskich”.