REKLAMA

3…2…1…

Wojciech Mann „na dywaniku”. Komisja Etyki Polskiego Radia wezwała słynnego prezentera za skojarzenie utworu „Neandertalczyk” zespołu Hot Legs z premierem Mateuszem Morawieckim. Kuba Wojewódzki często mawia: „Głupota to trudny wyścig. No i wokół tradycyjnie duża konkurencja”. W tym wyścigu komisja bezapelacyjnie zajęła trzy pierwsze miejsca.

Czas na kolejną odsłonę programu 997. Bohaterem dzisiejszego odcinka ponownie Bartłomiej M. z Warszawy. Po pięciu miesiącach pobytu w areszcie, były rzecznik MON może w końcu odetchnąć jutrzenka swobody. W TV i na TT mogliśmy usłyszeć podziękowania za wyrazy wsparcia i modlitwę od Pana Bartłomieja dla wszystkich ludzi dobrej woli. Jak trwoga to do Boga, carpe diem Bartłomiej carpe póki czas.

Małgorzata Rozenek w filmie Patryka Vegi? Sama zainteresowana podobno bardzo mocno „przebiera nóżkami” przed występem na dużym ekranie. W jednym z wywiadów stwierdziła, że byłoby to jej spełnienie marzeń. Patryk Vega dyplomatycznie postanowił nie komentować całej sprawy. To idealny moment na sprawdzenie życiowości tekstów zespołu Bayer Full. Otóż utwór „On zimny, a ona gorącą. On nie chcę, a ona go tracą” osiąga skuteczność 100 procent.