REKLAMA

3…2…1…

Danuta Stenka w nowej roli na ekranach TV. Wszystko za sprawą kampanii reklamowej farb Magnat, których została twarzą. Podobno wcześniej w tej roli brana pod uwagę była również Marzena Rogalska. To musiała być nierówna walka, trochę jak między szlachtą a plebsem. Wybór musiał być jednoznaczny. Z drugiej strony to budujące, że raz na jakiś czas przestajemy promować nosicieli wątpliwych talentów.

Szukasz rozrywki w telewizji? Włącz na „republikę”. Ostatnio pierwszy „Stańczyk” RP Jan Pietrzak w wywiadzie dla tej samej stacji, pogratulował samemu sobie ponad 50 letniej kariery na scenie kabaretowej. Brzmi to dziwnie? a może to początki samouwielbienia? Trudno powiedzieć. Niestety z popularnością niektórych znanych ludzi jest jak z pierwszym pryszczem. Nie ma się czym chwalić. 

Wakacje to najlepszy okres dla oglądających powtórki seriali. Nigdy ramówka programów telewizyjnych nie jest tak oczywista jak właśnie w lato. Dla fanów polskich produkcji to idealny czas by nadrobić wszystkie zaległości. Zaniepokoiła mnie tylko emisja powtórki „Klanu”, która przypada na niedzielę na 5:30. Najwidoczniej twórcy ramówki, uznali że maksymalna liczba widzów tego polskiego tasiemca została osiągnięta przed wakacyjną przerwą.