REKLAMA

3…2…1…

Uwaga to nie prima aprilis! Ugrupowanie Kukiz15′ ogłosiło, że wchodzi w koalicję z PSL-em i wystartują jako PSL. Kukiz nie tylko słabo śpiewa, ale również słabo opowiada żarty, bo tylko w takiej kategorii możemy rozpatrywać ten sojusz. Przypominam, że jakiś czas temu poseł Kukiz nazwał ugrupowanie PSL – „zorganizowaną grupą przestępczą” . Rozumiem, że przewodniczący Kukiz 15′, będzie odpowiadał za współudzial? Zobaczymy. Niestety powiedzenie, że „polityk jest jak rzeka i trudno go oderwać od koryta”, jest wciąż aktualne.

Kiedy włączasz TVN bądź przygotowany na wszystko, bo stacja czymkolwiek mogłaby zainteresować swojego widza, przestała „puszczać” już dawno. Ostatnim hitem stał się serial „Na Wspólnej” i jego barwny bohater Roman Hoffer. Tym razem przebrany za kobietę, śpiewał na koncercie dedykowanym dla jednej z bohaterek serialu. Roman jest jak kameleon- wcześniej się wcielał w rolę: budowlańca, „rogacza” i alkoholika. Najbardziej natomiast wypada mi docenić kunszt władz programowych TVN-u. Nikt tak jak oni nie potrafią w zawaluowany sposób przekazać poparcia dla pewnej ideologii. 

Wiem, że zasmucę dużą liczbę czytelników, ale saga której bohaterem był aktor-naturszczyk Marek Kuchciński powoli się kończy. W miniony czwartek dobrowolnie i z własnej nieprzymuszonej woli złożył rezygnację z funkcji Marszałka Sejmu. Znamy już jego następcę, została nim poseł Elżbieta Witek. Przypomnę, że to jedyna była uczennica w historii edukacji, która o zbrodni katyńskiej uczyła się z przed wojennych książek. Brawo. Niestety nie zawsze zmiana jest zmianą na lepsze. Przecież jak założymy krowie siodło to nie znaczy, że od razu może wystartować w rodeo. 

Kacper Gładkowski