REKLAMA

3…2…1…

TVN znowu będzie raczyć swoich widzów „odgrzewanym kotletem”. Tym razem za sprawą serialu „39 i pół”. Głównym bohaterem jest nieogarnięty życiowo 40-letni Darek. W tej roli wystąpi nikt inny jak Tomasz Karolak. Jak zapewniają twórcy serialu, będzie to nowe otwarcie, a sama fabuła nie raz zaskoczy widza. Czyżby tym zaskoczeniem miałby być Darek bez diastemy? Zobaczymy. Jedno jest pewne plotki o przejedzeniu się Tomaszem Karolakiem były zdecydowanie przesadzone.

„Szansa na Sukces” powróciła na antenę. Okazało się, że Wojciecha Manna miał zastąpić Szymon Majewski. Słynący z ciętego języka satyryk i komik odmówił władzom TVP i finalnie pałeczkę prowadzącego przejął Artur Orzech. Wejść w buty profesora Manna, będzie mu bez wątpienia bardzo trudno. Z pewnością dla niego to twardy orzech do zgryzienia.

„O Panie dzieje się w tym klanie”. Czesława (Anna Powierza) definitywnie zakończyła swój związek z Darkiem. Wieloletnie zdrady i romanse sprawiły, że Czesia powiedziała swojemu dotychczasowemu partnerowi – „dziękuję”. Scenarzyści postanowili nie oszczędzać pani Ani i w ostatnim odcinku, nowy absztyfikant wyskoczył z zaręczynowym pierścionkiem jak filip z konopi. Niestety to smutna wiadomość dla tych, którzy byli za zdjęciem serialu z anteny. Jest to jasna zapowiedź, że „ Klan” jak WOŚP będzie trwał do końca świata i jeden dzień dłużej. Z jedną małą różnicą: WOŚP niesie pomoc potrzebującym, a twórcy serialu wyglądają jakby sami tej pomocy potrzebowali.

Kacper Gładkowski