REKLAMA

3…2…1…

Hasło: Polska węglem stoi -dalej aktualne. Wszystko za sprawą młodej i obiecującej piosenkarki Roksany Węgiel. Najpierw wygrała program „Eurowizja Junior”, a teraz została twarzą sieci komórkowej PLAY. Jest to pierwszy przypadek ucznia, o którym wiemy co robi w wolnym czasie podczas odbywającego się strajku nauczycieli. No cóż w trosce o bezpieczeństwo Roksany i braku porozumienia na linii ZNP – Rząd jej honorarium ma dalej pozostać tajemnicą.

Maciej Maleńczuk wystąpił w reklamie piwa bezalkoholowego. Myślisz, że to „żenujący żart prowadzącego”?  Nic bardziej mylnego. W reklamie wokalista „Pudelsów” promuje  „Warkę Radler Zero”  i jej idealny sposób na zgaszenie pragnienia. Myślę, że ten słynny browarniany koncern powinien bardziej przemyśleć  dobór gwiazd do swoich produkcji. To tak jakby Beata Tyszkiewicz zachwalała e-papierosa, a Wojciech Cejrowski buty firmy  „CCC”.

Twórcy „Na Wspólnej” postanowili przed świętami rozgrzać swoich fanów do czerwoności. Tym razem padło na serialowego Franka Berga (syna Bogdana) i jego intymną scenę z jego szkolnym kolegą Czarkiem. Niewinny pocałunek obu panów odbił się wielkim echem dzieląc fanów tego TVN-owskiego tasiemca. Podobno w głosowaniu na stronie serialu: 49% fanów stwierdziło, że inicjatorem całej sytuacji był Czarek, 49% stawiało na Franka, 2% nie miało zdania. Mówiąc językiem wyborczym czeka nas druga tura, szkoda tylko, że niektórzy wielbiciele telenoweli zapomnieli o ciszy wyborczej.

Kacper Gładkowski