REKLAMA

3…2…1…

W lany poniedziałek TVP wyemitowała benefis „Halo Włodku”. Było to uwieńczenie kariery komentatorskiej Włodzimierza Szaranowicza. Nie zabrakło wzruszających momentów i wielu ciekawych anegdot. Pojawiły się również akcenty komediowe. Były nimi ciche brawa zapowiadające wystąpienie prezesa Jacka Kurskiego oraz sam prezes. Wręczył on panu Włodzimierzowi pamiątkowe słuchawki i mikrofon. W wystąpieniu stwierdził, że młodzi dziennikarze powinni brać przykład ze starszego kolegi po fachu. Szkoda, że prezesi telewizji nie biorą przykładu z Szaranowicza, że trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym.

„Europa da się lubić” powraca na ekrany telewizji. Tym razem pod przewrotną i zaskakującą nazwą „ Europa da się lubić 15+”. Jak mogliśmy wczoraj zobaczyć podczas trwania premierowego odcinka liftingu potrzebowała nie tylko nazwa ale również sami uczestnicy. Głównym bohaterem okazał się Conrado Moreno i jego wjazd skuterem do studia. Możemy odnotować kolejny sukces TVP- Moreno nikogo nie potrącił i nie zdemolował studia . Jeśli tak dalej pójdzie, to wakat w programie „Uwaga Pirat” dla Hiszpana będzie nieaktualny.

„Pisać każdy może , trochę lepiej lub trochę gorzej” to najnowsza domena Roberta Burneiki. Znany bardziej jako Hardkorowy Koksu postanowił napisać swoją biografię. Gratuluję, pisanie już opanowane teraz czas na naukę czytania. Jednak szybki kurs ma poprzedzić bycie twarzą kampanii „ Poczytaj mi Mamo”. W życiu jak w sztuce cienka jest linia między komedią a dramatem.