REKLAMA

3…2…1…

Jarosław Bieniuk znowu na świeczniku. Były piłkarz jest oskarżany o gwałt, na niejakiej Sylwii Sz. Pikanterii dodaje fakt, iż wcześniej miał on częstować swoja ofiarę kokainą. Jak zakończy się cała sprawa? Zobaczymy. Zapowiada się dziwny koniec  historii pewnego emeryta. Do tej pory piłkarz kończył się wtedy, gdy zaczynały przychodzić pisma z ZUS. Jeśli dojdzie do nieoczekiwanej przeprowadzki, warto podać nowy adres do korespondencji.

Nie wiem czy to chwilowa awaria kanału „Polsat News” czy celowe budowanie napięcia, ale po 20 sekundowym braku sygnału pojawiła się informacja o obciążonym zarzutami prokuratorskimi  Bartłomieju M. Spektakularny powrót zawdzięczamy możliwości odebraniu złotego medalu „za zasługi obronności kraju” byłemu rzecznikowi MON. Mówi się, że są lata tłuste i lata chude. W związku z nadejściem tych drugich warto również zmienić plany wakacyjne. Z ciepłych i pięknych Malediwów, czas na ponurą Iławę, albo brzydki Mielęcin.

Agnieszka Radwańska została twarzą firmy „Nivea”. Przypominam, że to jedno z wielu zajęć byłej tenisistki(wcześniej  tańczyła w programie „Taniec z Gwiazdami”). Hasło reklamowe to : „Pozwól Skórze Oddychać”. To kolejny kamyczek do ogródka Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta. Podobno Agnieszka jest tak zajęta karierą  w show biznesie, że zapomina o własnym mężu. Cóż znam takich, co uważają, że noc poślubna to wieczorek zapoznawczy, a ślub to wieczny wyjazd w delegacje. „Isia” wiedząc z matematyki co to jest wspólny mianownik połączyła ze sobą jedno i drugie.