REKLAMA

3…2…1…

 W kategorii  „Wazelina Tygodnia” wygrywa program „Pytanie na Śniadanie”.  Poniedziałkowym  gościem programu był sam Jarosław Kaczyński.  Z wywiadu dowiadujemy się, że prezes jest fanem: schabowego z kapustą i kiełbaski z grilla. Rozmowę prowadziły „maskotki prezesa”: Monika Zamachowska i Michał Olszański. Podobno te nieoczekiwane ocieplenie wizerunku to odpowiedź na słabe sondaże ”Zjednoczonej Prawicy” w  zbliżających się wyborach. Nie mogło też zabraknąć pytań o ulubione zwierzątka pana Jarosława czyli koty. Nawet wymienił dwa ulubione: Mariusza i Andrzeja.  

Jeśli ktoś myślał, że w swoim życiu słyszał już wszystko to po tym tygodniu chyba zmieni zdanie. Wszystko za sprawą wykonania utworu „Shallow” przez Dawida Kwiatkowskiego i Marylę Rodowicz. Niestety do dziś nie wiadomo kto jest pomysłodawcą tego wokalnego miszmaszu, ale podobno został już wydany list gończy w tej sprawie. Miejmy nadzieje, że ten dziwny twór pediatryczno-geriatryczny mamy już na zawsze za sobą. Jeśli Rodowicz i Kwiatkowski będą chcieli jeszcze kiedyś wspólnie wystąpić to proponuje na stypach; wtedy ludzie przestaną umierać.

Słynna prezenterka i „zachodząca” gwiazda telewizji Magdalena Mołek bierze przykład z Doroty Szelągowskiej. Dziennikarka wyznała w wywiadzie dla „Pudelka”, że zazdrości pani Dorocie talentu i pasji. Podobno naśladowanie ma zacząć od noszenia takiej samej fryzury jak jej młodsza idolka. Niestety nie wiemy, jak na  tę decyzję zareagują  fani Mołek, na razie tylko doczekaliśmy się reakcji bezdomnych, którzy postanowili powrócić do swoich domów.

Kacper Gładkowski