REKLAMA

3…2…1…

Wielki romans w „M jak Miłość” w końcu wyszedł na jaw. Tym razem niechlubnym bohaterem okazał się mecenas Budzyński. Oczywiście sam bohater, podobno będący w szczęśliwym związku z serialową Magdaleną Marszałek grzecznie obiecał, że już więcej nie będzie. Na pytanie załamanej Magdy: „Dlaczego mnie zdradziłeś z tą głupią Anką?” Przytomnie odpowiedział: „Jak się ma taką sztukę przed sobą to trudno zachować kulturę”. No cóż, jak na dobrego papugę przystało, odpowiedź była mocno dyplomatyczna. Ciekawe czy za ten tekst dostał w nagrodę krakersa?

Wielka zamiana w dziupli komentatorskiej Polsatu. „Skoczka” Tomasza Hajtę zastąpił „Król” Artur Wichniarek. Jak się okazało wielka roszada na polsatowskiej szachownicy wniosła niewiele. Festiwal lapsusów i poprzekręcanych powiedzeń trwał przez całe 90 minut. Co na wpadki swojego kolegi „Króla Artura” odpowiedział jego współkomentator Mateusz Borek? „Nieważne kto nosie koronę, ważne kto rządzi”. Myślę, że to ten moment gdzie Pan Borek żałuje, że najsłyniejsza epopeja narodowa to jednak nie „Pan Mateusz”.

Marzec 2019 to bez wątpienia zwycięska data dla każdego kto nie wnosi opłaty abonamentowej. Wszystko za sprawą programu „Dance Dance Dance” i jego gwiazdy Emiliana Gankowskiego. Podczas nagrania treningu zapowiadającego występ Emilian zamienił się w bestie i rzucił się na operatora TVP. Słynący z ogromniej czujności prezes telewizji podobno bardzo mocno rozważa wznowienie programu państwa Gucwińskich „Z kamerą wśród zwierząt”. W pierwszym odcinku gospodarze programu spróbują okiełznać goryla.

Kacper Gładkowski