REKLAMA

Autor: Kacper Gładkowski

no images were found

Korea od kuchni i celebryckie codzienne  „problemy”.

Korea Południowa potrafi zadziwić! To właśnie tam, coraz większą popularnością, cieszą się próbne pogrzeby. Podobno, to niezawodna metoda na zmniejszenie liczby samobójstw wśród Koreańczyków. Ciekawy pomysł. Mam pożyteczną radę- nie wykładajcie trumien atłasem, gdyż atłas zwyczajnie nie oddycha. 
Robert Lewandowski, pobił rekord strzelecki „Bundesligi”, zdobywając bramki w 11-stu meczach z rzędu. To nie koniec dobrych informacji dla Lewandowskiego. Niebawem, na świecie pojawi się jego drugie dziecko. Wspaniałe! Zawsze wiedziałem, że dla Roberta strzelanie goli to czysta przyjemność. 
Czas na hot newsa. Detektywi, w poszukiwaniu sprawiedliwości społecznej, wytropili straszną rzecz. Kultowa aktorka Weronika Rosati, zakupiła mieszkanie w prestiżowej dzielnicy stolicy za 2 mln zł. Jak szybko wyliczyli spece od cudzych finansów, Weronika by spłacić mieszkanie, będzie musiała grać w polskich produkcjach do roku 3012, czego sobie i widzom serdecznie współczuję.    

Polityka krajowa- czyli dla jednych Sejm, a dla drugich Senat.
W piątek 8 listopada, duża część mediów poinformowała, o zamiarze wystartowania Szymona Hołowni w wyborach prezydenckich. Ciekawe tylko co na to nasi obywatele? Polacy wszak, to naród swarliwy i konfliktowy. Gdzie trzech Polaków, tam cztery poglądy i sześć półlitrówek. Czasami również, gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta. Również w polityce.  

IX kadencja Sejmu i X Senatu oficjalnie rozpoczęła swoje obrady. W Sejmie, najpierw zabrał głos Andrzej Duda (Prezydent), a następnie Antoni Macierewicz( Marszałek Senior). Idealny duet do roli dobrego i złego policjanta. Ja natomiast, zwróciłem uwagę na tzw. „wielkie słowa”, które padają ze strony polityków w czasie takich uroczystości. Drażnią mnie one niesamowicie. Pewnie dlatego, że wielkie słowa zapowiadają małe czyny. 
Czas na na największy wstyd tygodnia. We wtorek 12 listopada, byliśmy świadkami szczerego wystąpienia Antoniego Macierewicza z mównicy sejmowej. Marszałek Senior  zdążył w nim obrazić połowę obywateli, nie przywitać byłego prezydenta oraz pomylić słowa hymnu. Cóż, rzadko się zdarza taki fenomen na politycznej scenie. Fenomen, który po takich wpadkach dalej reprezentuję partię na którą głosowało ponad 8 mln obywateli.