REKLAMA

Robert Kubica wystąpił w nowej kampanii koncernu Orlen o nazwie #Dobrykierowca. Ma ona na celu uświadomienie kierowcom zmiany w przepisach ruchu drogowego. Patrząc na liczbę wypadków Kubicy to bardzo chybiony wybór. To tak jakby Ilona Felicjańska opowiadała o życiu w trzeźwości, a Gładkowski o balecie. Dosłownie.

Senat. Politycy dzielą się na tych, którzy są rekinami PR-u i na tych, którzy na nim się znają, ale jest to tylko ich zdanie na ten temat. Dlaczego ? W ostatni czwartek marszałkowie w parlamentu spierali się o prawidłowy sposób mycia rąk. Spór dotyczył techniki i długości mycia. Brawo, szkoda tylko, ze była to jedyna część ciała używana przez marszałków w tym momencie.

Paweł Deląg będzie kolejnym z kilku nowych uczestników programu „Ameryka Express”. Posągowy Marek Winicjusz i legendarny Psikuta (bez ES), postanowił na własnej skórze sprawdzić tajniki kontynentu. Na plakacie zapowiadającym uczestnictwo aktora czytamy : Paweł Deląg los aktoros muczos dramatikos. Teraz przynajmniej już wiemy kto jest w programie specjalistą od sytuacji kryzysowych. Ja jednak wolę takich aktorów, co dostają propozycje i je odrzucają od tych, co nie dostają, a przyjmują.

Do 24-tego lutego Włocławek kojarzył się z Anwilem, ketchupem i tamą. Co się zmieniło po poniedziałku? Do listy rozpoznawalnych rzeczy musimy dodać świeżo otwarta Castorame. Podczas otwarcia sklepu, mogliśmy obserwować masowe wyprowadzanie darmowych wiaderek przeznaczonych dla gości. Według niepotwierdzonych danych rekordzistka w kooperacji z koleżanką wyniosła 55 wiaderek. Od zawsze byłem fanem piłki nożnej. Mnie nawet w przypadku wiader najbardziej interesuje taktyka i statystyki. Liczy się ustawienie i kto asystował.

Ostatnio przełączając kanały trafiłem na serial Elif. Produkcja pochodzi z Turcji, a w Polsce możemy ją oglądać na kanałach telewizji publicznej. Serial opowiada historie smutnej osieroconej dziewczynki. Jak na turecką produkcje przystało dominują przeciągające się sceny, które przeplata dramatyczna muzyka. Dziwi mnie dość egzotyczny wybór rady programowej TVP. Wszyscy popełniamy błędy. Ale widzowie TVP szybciej się o nich przekonują. 

Na sam koniec czas na krótki komunikat dotyczący koronawirusa. Jak podaje największy autorytet w dziedzinie sanitariatów Małgorzata Godlewska jesteśmy bezpieczni. Elokwentna i jedyna w swoim rodzaju, autorka coverów „Pada śnieg” czy „Jezus malusieńki” uspokaja Polaków przejętych koronawirusem: „Nie panikujcie, szanse są naprawdę minimalne!”. Robert Biedroń często  zwraca uwagę na wpływ plastiku na nasze środowisko, czasami bywa groźniejszy od niejednego wirusa.