REKLAMA

Serial i życie celebrytów

Mój ulubiony serialowy bohater Józef Sałatka „Barwy Szczęścia” został ojcem. Kiedyś mleko miał pod nosem, teraz karmi mlekiem swoją córeczkę. Brawo, to wielki dzień dla każdego rodzica. Padły nawet swego rodzaju gratulacje, że Józef zrobił w końcu coś co ma ręce i nogi. Seriale potrafią nas rozerwać, nie ma co. A podobno w Polsce śmieszne są tylko kabarety… 

Oficjalnie! Piotr Świerczewski wraca do uprawiania czynnego sportu. Były piłkarz i reprezentant Polski w piłce nożnej, swojego szczęścia postanowił poszukać w mieszanych sztukach walki (MMA). Jego pierwszym przeciwnikiem będzie 47-letni Greg Collins. Powodzenia! Zawsze wiedziałem, że popularny „Świr” ma coś wspólnego z klatką. Kiedyś dokarmiał trzymane w niej zwierzęta, teraz sam postanowił zrobić z siebie małpę.    

Małgorzata Socha, na łamach jednego z programów śniadaniowych, postanowiła publicznie wychwalić swojego męża. Co było tego powodem? Otóż mąż znanej aktorki – Krzysztof Wiśniewski przebiegł jeden z maratonów odbywających się w Nowym Jorku. „Mój Ci on” chyba pasuje tu najbardziej. Cóż… jakie czasy taka Danusia i Zbyszko

P jak Polityka- wiele imion ma

Krystyna Pawłowicz i Stanisław Piotrowicz kandydatami partii PiS na sędziów Trybunału Konstytucyjnego. Gratuluję, to wygląda na zarys pewnej serialowej fabuły. Jeśli ktoś jest ciekaw co będzie dalej wystarczy włączyć TVP INFO – obojętnie, o której godzinie.

Jeszcze trochę polityki…. Antoni Macierewicz ogłoszony Marszałkiem Seniorem na inaugurację Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej IX kadencji. W plebiscycie wyprzedził dwóch matuzalemów polskiej polityki: Jarosława Kaczyńskiego i Janusza Korwin-Mikkego. W takich plebiscytach niepotrzebne są wyniki. Proponuję dobrać jeszcze dziewięciu i będziemy mieć komplet do „Parszywej Dwunastki”.

Czas na news tygodnia. Były premier Donald Tusk nie będzie kandydował w nadchodzących wyborach prezydenckich, kończąc tym samym wszelkie dywagacje na ten temat. Mówili, że kapitan z tonącego okrętu schodzi ostatni. Niestety, w tym przypadku kapitan dał dyla, a na pokładzie zostały same Majtki.