REKLAMA

no images were found

Autor: Kacper Gładkowski

Każdy kraj ma takiego krzykacza, na jakiego sobie zasłużył. Liderem polskiej grupy popierającej rząd Johnsona musi więc zostać wybitny reżyser Grzegorz Braun. Jego supermoc? Bezpośredni kontakt z Matką Boską. Niestety z rozumem kontakt stracił. Teraz przynajmniej wiemy za czyim wstawiennictwem został wybrany na posła. 

Czas na rozrywkę. Mowa o nowym programie „Čerstve Žarty”. To nowy show Onetu, w którym Piotr Kędzierski i pochodzący z Czech Robin Lipo rozmawiają o obu krajach.  W Czechach funkcjonował kiedyś taki żart : Jak poznać, że Polak po śmierci nie poszedł do nieba? Na niebie wciąż jest Wielki Wóz. Ja też znałem kiedyś jednego Czecha. Sporo rył, mało widział, a do tego niewiele mówił. 

Były funkcjonariusz Centralnego Biura Antykorupcyjnego Tomasz Kaczmarek, znany od dawna jako „Agent Tomek” zdecydował się na publiczną spowiedź. Trzeba przyznać jak na dawnego grzesznika wybrał sobie właściwą konwencje. Wszystko w oparach intryg,kłamstw i wymyślonych historii. Co to za kraj, że gdyby nie podsłuchy, człowiek całkowicie nie wiedziałby, kogo słuchać. 

Czas na krótki informator inwestycji naszego rządu. Zamiast kolejnego stoku narciarskiego, który i tak będzie nieczynny z braku śniegu, będziemy mieli piękny Centralny Magazyn Węgla, którego nikt nie chce. To się chyba nazywa sytuacja lost-lost.   Premier to ciekawy typ osobowości. Jest jak niestrzeżony przejazd kolejowy. Można się nabrać.

Robert Janowski znowu bezrobotny. Wszystko za sprawa zniknięcia z ramówki teleturnieju „Gra Muzyka”. Powodem zniknięcia programu mała popularność programu. Szkoda. Oglądało się go zdecydowanie lepiej, szczególnie wtedy gdy uczestnicy, jak i prowadzący wreszcie zrozumieli zasady programu.   

Totalizator Sportowy w piątek 31 stycznia wprowadził w punktach Lotto nową grę losową Szybkie 600. W jej kampanii reklamowej możemy zobaczyć aktora Michała Milowicza. Michał to człowiek wielu talentów. W reklamie pokazuje znane wszystkim kocie ruchy i gesty rękami.  Czasy się zmieniają, ale niektórych dalej ciężko  odzwyczaić od występowania w komedii.