REKLAMA

no images were found

Autor: Kacper Gładkowski

Nareszcie. Znany aktor Daniel Olbrychski objawił światu swoją ulubioną zabawkę- miecz świetlny. To pierwszy raz w historii gdy połączono Kmicica z Gwiezdnymi Wojnami. Aktor pochwalił się nim w programie „Dzień dobry TVN”. W mediach szok. Dla mnie większym szokiem byłoby, gdyby podczas reklam mieczem ciachał cebulę dla Piotra Kraśki.

Jolanta Turczynowicz-Kieryłło w 2018 roku ugryzła mieszkańca Milanówka. Takim newsem żyliśmy przez ostatnie trzy dni. Zacznijmy jednak od początku. Mężczyzna, który szarpał się z Jolantą Turczynowicz-Kieryłło w Milanówku wzywał wcześniej straż miejską, bo ta wywieszała materiały wyborcze łamiąc przy tym ciszę wyborczą. Zdaniem kobiety, Krzysztof Umiastowski zaatakował jej syna, a następnie zaczął dusić samą prawniczkę. Gratuluję. To duża umiejętność osiągnąć taki stan bez dopalaczy.

To może być rewolucja. Z Polsatem Sport pożegnał się Roman Kołtoń i Tomasz Smokowski. Słuchy chodzą, że los kolegów podzieli również „król” stacji Mateusz Borek. Szkoda. Teraz w Polsacie zamiast cukierka dostaniemy do polizania papierek.


Serwis gazety.pl o wymyślnej nazwie „Plotek” to duma współczesnej myśli. Ostatnio tamtejsi dziennikarze odkryli, że Edyta Górniak nie ma makijażu. Podobno na skutek uczulenia na jeden z zabiegów kosmetycznych. Oglądając takie newsy, mam wrażenie, że obcujemy z ludźmi, których nigdy by nie wpuszczono na Arkę Noego. Szczególnie tych pracujących w niektórych mediach.

Stało się. Najbliższy sezon lubianego serialu „Rodzinka.pl”, będzie tym ostatnim. To był cios dla wszystkich, którzy byli związani z produkcją. Nie będzie już Ludiwka oblewającego się kawą i wrzeszczącej na trójkę synów Natalii. Cóż czasem z widownią bywa jak z partyzantką. Ciężko ją zebrać w jednym miejscu.

Czas na włocławskiego newsa. Na początku myślałem, że to żart. Nic bardziej mylnego. Chodzi o wymiane 1854 krzesełek na Hali Mistrzów. Jest możliwość pozyskania starego siedziska. Ogłoszenie przekazał Ośrodek Sportu i Rekreacji. Oto menu OSiR-u: krzesełka dla mieszkańców Włocławka i okolic 5 zł. To kapitalna informacja. Proponuję przeterminowane zapiekanki za 1 zł, a stare deski od toalet za 2 zł.