REKLAMA

Autor: Karolina Klimecka

Paweł Lewandowski to mąż i ojciec, który już 2 lata temu musiał podjąć nierówną walkę z nowotworem. Ogromnie silny charakter (zapewne z tej racji, że należy do włocławskiego grona biegaczy) upór i wytrwałość pomogły mu wygrać wtedy to, co postawiło przed nim życie.

Jak się okazuje przeciwnik – nowotwór złośliwy, postanowił przeczekać i zaatakować ponownie. Atak odbywa się właśnie teraz. Paweł zmuszony stanem zdrowia, leży już w szpitalu.

Paweł to młody mąż i ojciec. Ma dopiero 39 lat i przed sobą całe życie. W tej nierównej walce, aby mógł być lepszy od swojego przeciwnika, potrzebuje środków finansowych. Na chwilę obecną potrzebuje już około 50.000,00 zł. Niestety jak wielu z nas, gdyby znalazło się w podobnej sytuacji, nie stać go na leczenie.

Dlatego dziś, My – REDAKCJA WLC.PL, zwracamy się do Was o pomoc i zrzutkę na Pawła Lewandowskiego. Okażmy mu wsparcie w tej ciężkiej życiowo sytuacji. Dorzućcie parę złotych od siebie i pozwólcie mu się cieszyć życiem i pokonać tego przeciwnika, który nikomu z nas nie jest obcy.

Liczy się każdy grosz! Pokażmy, że My Polacy, My Włocławianie, w ciężkich i trudnych sytuacjach mamy wielkie serducha i potrafimy się dzielić z tymi, którzy naszej pomocy potrzebują.

Adres do wpłacania kasy w linku poniżej! Pamiętajcie, że każda kwota się liczy – i ta mniejsza i większa!

https://zrzutka.pl/56gfg2

W zeszłym roku mieliśmy przyjemność porozmawiać z Pawłem Lewandowskim w programie „Oko w oko z”.