REKLAMA

W sierpniu najbardziej wyczekiwaną serialową premierą na Netflixie był piąty sezon Lucyfera, który w poprzednią sobotę był już dostępny na platformie. Poniżej prezentujemy kolejne produkcje, które zadebiutują na ekranie naszych komputerów w ostatnim tygodniu sierpnia.

Trinkets: Sezon 2 (25.08)

Oryginalna produkcja Netflixa opowiada o problemach dojrzewania. Trzy nastolatki z totalnie odmiennych środowisk zaprzyjaźniają się ze sobą, a łączy je nietypowe hobby…okradanie sklepów. Wiadomo, że drugi sezon składać się z 10 odcinków i na tym zakończy się ta produkcja.

Niesamowite laboratorium Emily (25.08)

Jest to amerykański program rozrywkowy. Prowadząca program Emily Calandrelli sprawia, że nauka i technika stają się zabawą dzięki ćwiczeniom, pokazom i efektownym domowym eksperymentom.

Kupić plażę (26.08)

Kolejna produkcja amerykańska. Ostra rywalizacja i wielkie dramaty. Młodzi agenci nieruchomości próbują zarobić fortunę na sprzedaży luksusowych domów w nowojorskich Hamptons.

Jak feniks (26.08)

Wybitni sportowcy, aktywiści i organizatorzy paraolimpiady zastanawiają się, jak wpłynęli na postrzeganie niepełnosprawności, różnorodności i doskonałości na świecie.

Wyznania morderców: Na wolności (27.08)

W kontynuacji serialu dokumentalnego skazany na śmierć morderca po 30 latach zostaje warunkowo zwolniony z więzienia i wyznaje coś zaskakującego.

Prawie jak gwiazda rocka (28.08)

Film stworzony na podstawie powieści Matthew Quicka. Nikt nie podejrzewa, co ukrywa ta pełna optymizmu nastolatka – jest bezdomna i mieszka w szkolnym autobusie. Czy w obliczu tragedii przyjmie pomocną dłoń?

Tajemnicze początki (28.08)

Detektyw z mroczną przeszłością szuka seryjnego mordercy zostawiającego wskazówki, które może rozszyfrować tylko uwielbiający komiksy syn jego mentora.

Nieustraszony (28.08)

Nastoletni miłośnik gier wideo musi zaopiekować się trojgiem obdarzonych supermocami dzieci, które z kosmosu trafiają wprost na jego podwórko.

Bliscy nieznajomi (28.08)

Trzej identyczni nastolatkowie spotykają się ze sobą po pewnym czasie, nie wiedząc wcześniej nic zupełnie o swoim istnieniu.

Pozostałe premiery:

  • American Psycho (amerykański film z 2000 roku) (26.08)
  • Aggretsuko: Sezon 3 (27.08)
  • Unlucky Ploy (27.08-28.08)
  • The Bridge Course (horror, 28.08)
  • The perfect Match (29.08)
  • Hook: Sezon 1 (30.08)
  • Lou Bao Bei: Sezon 1 (31.08)
  • The Underclass: Sezon 1 (31.08)
  • Uma Maheshwara Ugra Roopasya (31.08)

Źródło:netflix.com.pl