REKLAMA

W najbliższą sobotę 14 maja w godzinach 18:00, 19:00 20:00 i 21:00 zapraszamy do zwiedzenia wystawy multimedialnej „Wahadło czasu” podczas ogólnopolskiej akcji „Noc muzeów”. W trakcie tegorocznego wydarzenia zwiedzanie wystawy będzie połączone z kreatywnymi warsztatami. 
Zwiedzając multimedialną wystawę przy trzech stanowiskach zostaną przygotowane stoiska warsztatowe. Przy stanowisku neolitycznej osady uczestnicy będą mieli możliwość stworzyć amulety intencyjne z kamieni, na średniowiecznym targu będzie odbywać się produkcja bransoletek z kolorowych paciorków a przy interaktywnym stanowisku do nauki kujawiaka zwiedzający wystawę poznają tajniki tworzenia kwiatów z bibuły.

Darmowe wejściówki do odbioru w recepcji Wahadła. Zaplanowano 4 wejścia (18:00, 19:00 20:00 i 21:00). Każda grupa będzie liczyć maksymalnie 25 osób. 
Zapraszamy do udziału w wydarzeniu mieszkańców Brześcia Kujawskiego i okolicy.

19 maja o godzinie 17:00 zapraszamy do sali widowiskowej Wahadła na wyjątkowy koncert pn. “Wspomnienia dawnych dni”. W trakcie wydarzenia widzowie usłyszą autorskie aranżacje popularnych przebojów w stylu retro. Artyści zaprezentują popularne utwory polskiej muzyki rozrywkowej z lat 20. i 30. XX w. Usłyszymy m.in takie piosenki jak „Odrobinę szczęścia w miłości”, „Ja się boję sama spać”, „Ta ostatnia niedziela”, „Tango milonga”, „Całuj mnie”, „Ty masz dla mnie coś”…
Koncert w wykonaniu „Retro Orchestra” w składzie: Lala Czaplicka – wokal, Michał Zuń – kontrabas, Piotr Kopietz – akordeon, aranżacje, kierownictwo artystyczne.
Bilety do nabycia w recepcji Wahadła oraz na portalu biletyna.pl
Po zakończonym koncercie zapraszamy widzów do obejrzenia specjalnie przygotowanej prezentacji pn. “Pola Negri i jej plan na życie” oraz oficjalnie otwarcie wystawy pt. Pola Negri Lipnowska Legenda Kina. Wstęp na prezentacje i otwarcie wystawy jest wolny.

22 maja zapraszamy do Wahadła na projekcje filmowe. Dla widzów z Brześcia Kujawskiego i okolicy przygotowaliśmy 3 projekcje. O godzinie 11:00 dla dzieci i ich rodziców wyświetlimy uwielbiany przez najmłodszych film animowany „Psi Patrol”. O godzinie 13:00 na dużym ekranie w naszej sali kinowej pojawi się kolejna animowana produkcja, tym razem będzie to film pn. „Rodzinka rządzi”.
Dla młodzieży i dorosłych przygotowaliśmy specjalny seans o godzinie 16:00 Na dużym ekranie pojawi się, Daniel Craig w najnowszej części przygód agenta 007. James Bond, „No Time to Die”.
Darmowe wejściówki na wszystkie seanse do odbioru w recepcji Wahadła oraz na portalu biletyna.pl

22 maja o godzinie 14:00 zapraszamy do BCKiH „Wahadło” na kolejne warsztaty z comiesięcznego cyklu „Warsztaty rodzinne”.W trakcie najbliższych warsztatów uczestnicy będą mogli wykonać serce z wikliny. Własnoręcznie wykonany upominek będzie świetnym prezentem na zbliżający się Dzień Matki (26 maja).Bilety: indywidualny 10 zł, rodzinny 30 zł. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zapisów. Szczegóły i więcej informacji pod numerem telefonu 54 416 99 29.