REKLAMA

Do 20 maja można jeszcze przyłączyć się do wsparcia drugiej włocławskiej edycji akcji o nazwie „Paczka dla Dzieciaczka”.

Organizatorami akcji są: MOPR, Kamil Raus, Karolina Korpalska oraz Krystian Łukasz.

Cel jest prosty: uszczęśliwić dzieciaki.

Organizatorzy zwracają się z prośbą do firm, przedsiębiorstw, klubów sportowych, stowarzyszeń i osób prywatnych, które chciałyby przyłączyć się do akcji charytatywnej na rzecz dzieci z Włocławka.

W każdej z paczek znajdzie się po dziesięć artykułów: sok Kubuś Play butelka 0,5l, batonik Milky Way, Rogalik 7 Days, Mamba – pasek, wafel Grzesiek w czekoladzie, czekolada mleczna, Mentos wieloowocowy, Chipsy Lays mała paczka, Ciastko Miś Lubiś oraz jabłko.

Każdy chętny będzie mógł zrobić jedną, pięć, dziesięć lub dowolną liczbę paczek. Wszystkie paczki przekazane zostaną dzieciom, podopiecznym MOPR-u we Włocławku podczas pikniku zorganizowanego dla nich z okazji Dnia Dziecka. Jeśli uda się zebrać więcej paczek tak jak przed rokiem odwiedzimy również włocławskie Domy Dziecka. Jako że wszystkie Dzieci są równe, wszystkie paczki muszą składać się z tych samych artykułów. W dniu finału imprezy organizatorzy odwiedzą wszystkie osoby, które włącza się w akcję i odbiorą paczki a następnie przekażą je w wyznaczone miejsce gdzie będą bawić się dzieci. Żeby nie było tak łatwo osoby odbiegające paczki nie będą używać żadnych środków lokomocji. Będą przemieszczać się biegając.