REKLAMA

W serwisie: https://www.gov.pl/web/zweryfikuj-numer/weryfikacja zamieszczone są wszystkie najważniejsze numery telefonów, z którymi możemy zetknąć się np. w procesie rejestracji na szczepienie czy obsłudze aplikacji dotyczących kwarantanny.

Jeśli nie jest nam znany numer telefonu, który w danej chwili próbuje się z nami połączyć, a istnieje prawdopodobieństwo, że jest to któraś z „covidowych” infolinii, można szybko i bardzo prosto taki numer zweryfikować. Wystarczy wpisać numer w rubrykę wyszukiwarki, i po chwili wszystko będzie jasne.

Jakie numery telefonów są dostępne w na stronie https://www.gov.pl/web/zweryfikuj-numer/weryfikacja ? Są to: rejestracja na szczepienie przez SMS, rejestracja na szczepienie przy użyciu automatycznego systemu powiadomień, kontakt w sprawie STOP COVID ProteGO Safe, obsługa techniczna aplikacji Kwarantanna Domowa, Infolinia Narodowego Programu Szczepień – po nieudanym połączeniu, Infolinia Narodowego Programu Szczepień – oddzwanianie, Infolinia Narodowego Programu Szczepień – informacyjna, Infolinia aplikacji Kwarantanna Domowa, Narodowy Fundusz Zdrowia – Infolinia Telefonicznej Informacji Pacjenta.