Materiał pochodzi od Organizatora:

20 i 21 czerwca od godz. 15-00 odbyła się 2 kolejka 4 Edycji Włocławskiej Ligi Szóstek Piłkarskich rozgrywanych na boisku orlik przy ZST na bulwarach we Włocławku.
Głównymi partnerami 4 Edycji WŁOCŁAWSKIEJ LIGI SZÓSTEK PIŁKARSKICH są ACTIV CENTRUMa także Kręgielnia Piwnica.
Partnerem medialnym 4 Edycji Włocławskiej Ligi Szóstek Piłkarskich jest portal WLC.PL .
Ponadto ligę wspiera Fundacja Pomocy Społecznej ,,Okruszek Szczęścia” z Jarosławem Gryckiewiczem, sędzią w 4 Edycji Włocławskiej Ligi Szóstek Piłkarskich.
Projekt ten jest współfinansowany przez Gminę Miasto Włocławek.
Podczas 4 Edycji Włocławskiej Ligi Szóstek Piłkarskich obserwujemy wyniki meczów na żywo http://tsrkujawy.pl/terminarz/

Podczas 2 kolejki WLSP ze względu na opady deszczu odbyło się tylko 7 spotkań, w których nie obyło się bez niespodzianek. Spotkanie zaległe pomiędzy Lux Optic, a Wiką Polska odbędzie się podczas najbliższej kolejki.
W pierwszym sobotnim meczu spotkały się drużyny Drumet i Detal-Met.
Po przegranej w 1 kolejce 1-5 z Gminą Lipno skazywana teoretycznie na porażkę drużyna Drumetu pokazała piłkarski charakter i zremisowała z silnym zespołem Detal-Met-u 4-4, tracąc bramkę w ostatniej akcji meczu.
W drużynie Drumetu na słowa uznania zasługuje Alan Czerwiński – zdobywca wszystkich bramek dla swojego zespołu.
W drugim meczu zagrały ze sobą Run Chłodnia i Gmina Fabianki.
Mecz ten miał dwa oblicza. W pierwszej połowie zespół Run Chłodni pokazał swoją wyższość dokumentując zdobyciem trzech bramek nie tracąc żadnej. Po przerwie drużyna z Fabianek dużo lepiej prezentowała się na boisku zdobywając tylko dwie bramki, lecz zawodnicy Run Chłodni nie pozostawali dłużni i także dwukrotnie umieścili piłkę w bramce przeciwników co spowodowało pewną wygraną w tym meczu. Wynik końcowy tego meczu to 5-2 dla Run Chłodni.
W trzecim sobotnim meczu spotkały się drużyny Wladislavia i Sempire.
Na początku tego meczu do głosu doszła Wladislavia za sprawą Grzegorza Lewandowskiego, który zdobył prowadzenie w meczu.
Po stracie bramki drużyna Sempire ruszyła do huraganowych ataków zdobywając 7 bramek z rzędu.
Po takim ciosie drużyna Wladislavii nie mogła już przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. Ostatecznie wynik końcowy tego meczu brzmiał 10-5 dla drużyny Sempire. Dodać należy, iż drużyna Sempire zdobyła w dwóch pierwszych meczach 20 bramek tracąc zaledwie 6 umacniając się na pierwszym miejscu w tabeli.
W czwartym meczu sobotnim zagrały drużyny FC Albatros i Salamander.
Od początku meczu nieznaczną przewagę posiadała drużyna Salamandera, chociaż to FC Albatros zdobył prowadzenie w tym meczu po golu Mikołaja Matusiaka. Po stracie tej bramki drużyna Salamandera przyspieszyła grę, czego efektem były zdobyte 4 gole z rzędu. Drużyna FC Albatros odpowiedziała tylko dwa razy co nie wystarczyło do pokonania przeciwników. Trzeba tutaj podkreślić bardzo dobrą postawę bramkarza Salamandera przy stanie 5-3 uchronił swoją drużynę przed co najmniej remisem, wykazując się bardzo dobrą formą. Wynik końcowy tego meczu to 5-3 dla Salamandera.
W pierwszym niedzielnym meczu spotkały się drużyny Geberitu i Gminy Lipno.Od początku tego meczu obie drużyny nie umiały uporządkować gry na boisku. Jako pierwszą bramkę zdobyła drużyna Geberitu za sprawą Damiana Ratajczyka. Po niespełna minucie już było 1-1, a na listę strzelców wpisał się Sebastian Paszyński. Po tym jak Przemysław Kosowski podwyższył na 2-1 dla Gminy Lipno wszyscy spodziewali się podwyższenia rezultatu w tym meczu przez drużynę .
Jednak to drużyna Geberitu zadała dwa ciosy w ciągu 1 minuty i prowadziła 3-2. Jednak zawodnicy Gminy Lipno dążyli do wyrównana i udało się to 5 minut do końca meczu. Mimo że obie drużyny miały jeszcze okazje do zdobycia bramek mecz ten zakończył się remisem 3-3.
Wynik ten jest zdobyczą dla Geberitu, a stratą dla Gminy Lipno, która ma aspiracje na wygranie tej ligi.
W drugim meczu niedzielnym zmierzyły się DGS i BALA BALA.
Na początku meczu pierwszy błąd w obronie skrzętnie wykorzystała drużyna BALA BALA za sprawą Mariusza Wysińskiego, który otworzył wynik w tym meczu. Po zdobyciu bramki dającej remis w tym meczu (zdobywcą bramki dla DGS-Chojnacki Kamil) zespół BALA BALA ponownie skorzystał z prezentu podwyższając na 2-1(Marcin Grudziński). Od tego momentu drużyna DGS stanęła tracąc 3 bramki z rzędu i było 1-5. Po zmianie stron zawodnicy DGS zaczęli atakować i zdobyli 3 bramki nie tracąc żadnej. Strzelając bramkę kontaktową na 4-5 zapomnieli o obronie i BALA BALA podwyższyła na 6-4 za sprawą Bartosza Śmigla. Drużyna BALA BALA zdobyła w tym meczu jeszcze dwie bramki (Behlke ,Śmigiel) tracąc tylko jedną, której autorem był Wichliński Jacek pokonując DGS w tym ciekawym meczu 8-5.
W trzecim meczu niedzielnym spotkały się zespoły MS-BUD i Indorama.
Od początku było widać wyższość drużyny MS-BUD, która kontrolowała ten mecz zdobywając szybko dwie bramki. Mecz ten rozgrywany był podczas ulewnych opadów deszczu, co spowodowało częściowe problemy w poruszaniu się zawodników po boisku.
Drużyna Indoramy dzielnie stawiała opór lecz doświadczenie i umiejętności czysto piłkarskie wzięły górę i drużyna M-BUD zaaplikowała jeszcze cztery bramki pokonując Indoramę 6-0. Drużyna M-BUD umocniła się na pierwszym miejscu w lidze i jako jedyna ma na koncie komplet zwycięstw.