REKLAMA

Skąd się biorą dobre pomysły? Czy macie na nie swój sposób Drodzy Czytelnicy?

Na świetny pomysł wpadł pewnego sobotniego poranka Sławomir Kacznow, włocławski przedsiębiorca. Pan Sławomir pomyślał, że lokalna inicjatywa w ciężkich pandemicznych czasach może pomóc włocławskim przedsiębiorcom w sprzedaży ich towarów. Brzmi rewelacyjnie i jesteśmy przekonani, że rewelacyjnie się sprawdzi!

Sławomir Kacznow

Na czym polega i do kogo jest skierowana? Żeby się dowiedzieć musicie koniecznie najpierw odpowiedzieć na następujące pytania:

Jesteście właścicielami restauracji, sklepu z artykułami spożywczymi, cukierni, piekarni czy kwiaciarni? Działacie na terenie miasta Włocławek i jego bliskich okolicach? Chcecie sprzedawać więcej i docierać dalej ze swoim asortymentem? Nie boicie się wyzwań i nowości?

Jeżeli chociaż na jedno z tak postawionych pytań odpowiedzieliście pozytywnie to ten pomysł jest z pewnością dla Was!

Pan Sławomir rozpoczął pracę nad swoim projektem w okresie pierwszego lockdown’u. W przeciągu paru miesięcy stworzył platformę sprzedażową dla włocławskich przedsiębiorców, którzy w okresie zamknięcia na klientów z powodu pandemii, mają ograniczone możliwości handlowe. Mniej handlują to mniej zarabiają, a przecież mogliby zwiększyć swoje realizacje nawet, jeżeli fizycznie klienci do nich nie docierają. Klienci mogą trafić do nich od teraz poprzez stronę internetową www.xfood.pl

To nie kolejny Uber czy pyszne.pl. To coś więcej! To lokalna strona dla lokalnych przedsiębiorców! Tu ceny też są lokalne, a nie ogólnopolskie i to jest ważny element przemawiający za tym, żeby skorzystać z platformy, która powstała z pomysłu Pana Sławomira.

Co zrobić, żeby stać się ważnym elementem platformy xfood? Trzeba przede wszystkim na nią wejść i założy konto – bezpłatnie. Strona w sposób intuicyjny poprowadzi Was dalej. Jakie są następne kroki? Dalej to tylko można sprzedawać i rozwijać swój biznes pomimo pandemii.

https://xfood.pl/uwierzytelnianie/rejestracja/#

Jakie są opłaty dla przedsiębiorców, którzy chcą współpracować z platformą? Odpowiedź Was zapewne zdziwi – pierwszy rok współpracy z xfood.pl jest bezpłatny. Kolejne lata to koszt miesięczny w wysokości tylko 12,50 zł! Sprawdzaliście kiedyś opłaty oferowane przez Ubera? To koszt wielkości 30% od wartości sprzedaży zamówionego towaru, więc dużo, dużo większy.

Czy są jakieś argumenty przemawiające za tym, żeby nie zostać ważnym elementem platformy Xfood? My nie znajdujemy takich i jesteśmy przekonani, że Wy też nie. Działajcie, wpisujcie się i zarabiajcie! Powodzenia!