REKLAMA

Autor: Karolina Klimecka

WLC.PL dociera nie tylko do Włocławka i bardzo cieszą nas wszyscy Ci, którzy piszą do nas z innych miast.

Odezwała się do nas Julia Muratow prowadząca w Płocku Lash Store by Julita, z prośbą o nagłośnienie akcji ogólnopolskiej, która mamy nadzieje również we Włocławku znajdzie chętnye do wzięcia.

Pani Julita promuje akcję #pięknodlabohaterek.To ogólnopolski projekt, który ma na celu docenienie pracy kobiet walczących na pierwszej linii frontu z koronawirusem. Płockie salony kosmetyczne zrzeszyły się i również zorganizowały bony dla lokalnych, płockich bohaterek. Po ustaniu pandemii panie te będą mogły skorzystać z bonów. Są to różne usługi: manicure, stylizacja rzęs lub brwi, pedicure czy zabiegi pielęgnacyjne. Oczywiście akcja jest charytatywna. Panie zajmujące się branżą beauty chcą dać coś od siebie dla tym kobietom, które w razie potrzeby będą się nimi opiekować i w taki sposób podziękować im za wszystko. 

Koordynatorkami są Magdalena Lewandowska (Madame – Studio Stylizacji Rzęs) Julita Muratow (Lash Store by Julita) Joanna Pietraszek (Joanna Pietraszek – Makeup Artist) Kinga Ziarek-Kołodziej (Perfekt Eye – Studio Stylizacji Rzęs i Brwi).

Może włocławskie dziewczyny z branży beauty będą chętne do wzięcia udziału w takiej akcji?