REKLAMA

no images were found

Autor: Karolina Klimecka-Łaptuta

Posłanka PiS Joanna Borowiak udostępniła na swoim oficjalnym profilu Facebook’owym prośbę Diecezji Włocławskiej o podpisanie petycji, celem usunięcia z platformy Netflix filmu o Jezusie homoseksualiście i Najświętszej Maryi Pannie jako o prostytutce i narkomance.

Posłanka nawołuje do podpisania petycji. Pani Borowiak uważa, że „nie wolno nam pozwalać na bluźnierstwa przeciw Bogu i jakiekolwiek ataki na chrześcijan i chrześcijaństwo – także w przebraniu ,,sztuki”.

Czy zgadzacie się z posłanką?

Czy ten film na Netflixie, aż tak bardzo narusza uczucia chrześcijan? Wasze uczucia? W sumie, gdyby nie informacja od Pani poseł, nie słyszałabym zapewne nigdy o tym filmie, a tak ma darmową reklamę i myślę, że Netflix będzie miał dzięki temu, większą jego oglądalność.

W jednym z postów na internecie dzisiaj, widziałam komentarz internauty, który stwierdzał, że to samo powinno się zrobić z filmem „Smoleńsk”, który również jest dostępny na platformie Netflix, a nie jest po prostu przez tego internautę oglądany, pomimo jego negatywnego stosunku do tego filmu. Może warto i nad „Smoleńskiem” się pochylić i żądać jego usunięcia w takiej sytuacji?

Myślę, że w dobie obecnej sytuacji geopolitycznej i środowiskowej, byłoby fajnie gdyby Pani Poseł nawoływała również do wpłacania datków na pomoc palącej się Australii. Byłoby to zapewne bardziej ludzkie i rzeczywiste z tym co nam grozi, nie tylko ze strony Iranu, ale też zmian środowiskowych.