REKLAMA

Teatr Muzyczny podczas pandemii nie zapomina o swoich widzach! Dla miłośników naszego Teatru (i nie tylko) przygotowaliśmy video-wywiady z naszymi aktorami – zarówno z tymi, którzy są z nami od początku, jak również z artystami, którzy dopiero rozpoczęli przygodę od nadchodzącej premiery… Pytamy o najbardziej wymagające role, wymarzone postaci, ulubione musicale, skojarzenia z naszym ukochanym Toruniem.

Do programu „Poznaj Teatr Muzyczny w Toruniu” zaprosiliśmy m.in. Kasię Witkowską i Michała Cyrana.

Kasia w naszym Teatrze zaczynała od nieśmiałej Myszki w spektaklu „Gra warta piernika, czyli Maurycy i kolędnicy”, a przeobraziła się w  pewną siebie Meluzynę w „Panu Kleksie…”. Wkrótce będziecie mogli zobaczyć ją również w „Niesamowitych przygodach dziesięciu skarpetek”.

Michał natomiast sprawdził się u nas już w trzech rolach: aktora, choreografa i reżysera. Przyznajemy, że nie widzieliśmy innego kota, który improwizowałby na drabinie, jak nasz, z Maurycego! Pamiętamy go również jako choreografa do spektaklu „Pan Kleks. Powrót” oraz reżysera wypełnionej znakomitą muzyką „Siły sióstr”.

A w zanadrzu mamy jeszcze co najmniej kilka niespodzianek. Zobaczcie dotychczasowe video i śledźcie nasz kanał na Youtube.

#1 Wywiad z Michałem Cyranem: https://www.youtube.com/watch?v=QHFUi_HzIw4

#2 Wywiad z Kasią Witkowską:  https://www.youtube.com/watch?v=gd4Kl2M7pD8

Do zobaczenia w Teatrze!