REKLAMA

Już w najbliższy piątek 13 grudnia o 20:00 na kanale youtube odbędzie się absolutna premiera teledysku utworu „Modlitwa”, legendarnej piosenki włocławskiego zespołu Zwiastun Burzy, która miała swoją premierę koncertową prawie 20 lat temu. Został on nagrany w ramach Projektu M. Utwór jest autorstwa tandemu współpracującego ze sobą już w połowie lat ’80 XX wieku. Słowa napisał Mariusz Sieraczkiewicz, wcześniej założyciel, wokalista i tekściarz zespołu Belgrad, a muzykę Robert „Lennon” Karbowski, gitarzysta i założyciel Belgradu.
Premiera medialna połączona z konferencją prasową, na którą zapraszamy, odbędzie się 13 grudnia o godz. 14:00 w Rejsie na Przystani., ul. Piwna 1 A we Włocławku.
Teledysk została nakręcony do nowej wersji dźwiękowej, w której ponownie zaśpiewał Krzysztof Sooya Drogowski, a na gitarach zagrał Robert Karbowski, którzy grali w składzie wykonującym ten utwór w pierwszej wersji. 

Dziś towarzyszą im: Artur Paczkowski – perkusja, Mariusz Zakrzewski – bass, Emil Szprengiel – instrumenty klawiszowe, Justyna Masłowska – wiolonczela, Noemi  Gehrke, Kinga Palmowska, Jacek Buczyński – chórki.
Zarówno nagranie jak i wideoclip został nagrany niekomercyjnie. Jest to produkcja powstała z inicjatywy oddolnej uczestników PROJEKTU M.  finansowana z własnych środków.

Twórcy teledysku (PROJEKT M.) będą gośćmi Kacpra Gładkowskiego w programie Kulturalny Rozkład Jazdy.

Portal WLC.PL jest oficjalnym patronem medialnym wydarzenia.