REKLAMA

Nowa formuła, konkretne tematy, dużo ważnych informacji. Tak będą wyglądały tegoroczne (2021) spotkania prezydenta Marka Wojtkowskiego z mieszkańcami Włocławka.

  • Przez pandemię nie możemy spotkać się osobiście. Dlatego przenosimy się do internetu, gdzie przygotowaliśmy profesjonalne spotkania, oczywiście z możliwością zadawania pytań – mówi Marek Wojtkowski, prezydent Włocławka.

Zaplanowane zostały 3 spotkania, które będzie można oglądać na żywo na stronie Urzędu Miasta Włocławek na Facebook’u. Za każdym razem spotkania będą dotyczyły konkretnych tematów, takich jak inwestycje, rewitalizacja czy in vitro. Oczywiście mieszkańcy będą mogli zadawać prezydentowi pytania. Wystarczy podczas transmisji na żywo napisać komentarz na Facebook’u.

Terminy spotkań to: 12, 22 i 26 kwietnia. Początek o godz. 18.00. Spotkania potrwają około godzinę. Tematem pierwszego będą inwestycje miejskie, komunikacja publiczna i fundusze norweskie. Już dziś zachęcamy do zadawania pytań dotyczących tych tematów. Można to zrobić na 3 sposoby: wysłać maila na adres: prasa@um.wloclawek.pl , napisać w komentarzu na Facebook’u w informacji dotyczącej spotkania albo wysłać w prywatnej wiadomości na stronę Urzędu Miasta Włocławek na Facebook’u.

Ważna informacja dla osób głuchych i niedosłyszących: podczas transmisji obecny będzie tłumacz języka migowego.

Widzimy się już w najbliższy poniedziałek, 12 kwietnia, o godz. 18.00 na Facebook’u. Już dziś czekamy na Wasze pytania.