REKLAMA

Włocławskie Centrum Edukacji Ekologiczne prowadzi działania informacyjno- edukacyjne pn. „Włocławek – miastem czystym i ekologicznym”. 

W ramach tego programu działa punkt informacyjny w siedzibie Włocławskiego Centrum Edukacji Ekologicznej przy ulicy Komunalnej 4. W godzinach 8.30-14.00 we wtorki, środy i czwartki oraz w inne dni po wcześniejszym umówieniu telefonicznym udostępnione jest stanowisko komputerowe wraz z drukarką i dostępem do internetu dla osób wykluczonych cyfrowo. Pracownik WCEE udziela pomocy w wypełnianiu wniosków o dotację w ramach rządowego programu „Czyste powietrze”. 

Ponadto, w ramach Programu „Czyste powietrze” od maja 2019 r. zostało uruchomione Biuro Terenowe Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, które mieści się w budynku Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego
w Bydgoszczy, Delegatura we Włocławku ul. Brzeska 6, II piętro, pokój nr 35.  

Biuro jest czynne trzy dni w tygodniu, tj. poniedziałek, wtorek i piątek w godzinach: 7:30-15:30 (telefon: 510 274 993, email: biuro.wloclawek@wfosigw.torun.pl ). 

Biuro terenowe zajmuje się udzielaniem porad dotyczących formalności związanych z Programem „Czyste powietrze”, przyjmowaniem wniosków o wypłatę środków oraz podpisywaniem umów.