REKLAMA

19 listopada 2021 o godz. 19:00 Teatr Impresaryjny zaprosi widzów na pierwszy seans filmowy. Będzie to pokaz przedpremierowy filmu fabularnego “Po miłość”. Pokaz zainauguruje współpracę Teatru Impresaryjnego z Dyskusyjnym Klubem Filmowym „Ósemka”.

Główną bohaterką tego obrazu jest Marlena (Jowita Budnik), która stara się być dobrą żoną dla swojego męża alkoholika, Zbigniewa (w tej roli Artur Dziurman). Jednakże pewnego dnia poznaje w Internecie przystojnego Senegalczyka Bruna, który wyznaje jej miłość.

Reżyserem filmu jest pochodzący w Włocławka Andrzej Mańkowski – reżyser, scenarzysta i producent filmowy; autor filmów dokumentalnych (m.in. „Dzieci dzwonią”), fabularnych (m.in. „Po miłość / Pour l’amour”), reportaży i programów tv (m.in. „Pianobus Tomka Stroynowskiego”), także sztuk teatralnych (m.in. „Być jak Krzysztof Krawczyk”). Członek Stowarzyszenia Filmowców Polskich. Laureat nagrody Galion Gdyński. Odznaczony przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego medalem „Zasłużony Kulturze – Gloria Artis”.

Po seansie odbędzie się spotkanie z reżyserem Andrzejem Mańkowskim i z odtwórcą jednej z głównych ról Arturem Dziurmanem.

Pełna informacja o wydarzeniu: https://teatrwloclawek.pl/wydarzenia/inne-wydarzenie/pokaz-przedpremierowy-filmu-fabularnego-po-milosc/