REKLAMA

Sensacja

Szybko i wściekle (emisja w TVN o 20:10 w piątek)

Do Toretta dochodzi wiadomość o śmierci jego dziewczyny Letty w wypadku samochodowym. Mężczyzna nie wierzy jednak w tę wersję wydarzeń i chce przeprowadzić własne śledztwo. Wpada na trop mafiosów, organizujących wyścigi i przemycających heroinę. Tak wpada na Briana.

Szybcy i wściekli: Tokio Drift (emisja w TVN 7 o 17:45 w sobotę)

Sean sprawia kłopoty wychowawcze. Dodatkowo bierze udział w nielegalnych wyścigach samochodowych. Matka, by uchronić go przed pójściem do aresztu, wysyła chłopaka do ojca do Japonii. Jednak Sean nie porzuca swojej pasji i po pewnym czasie musi stawić czoło lokalnemu mistrzowi.

Bad Boys 2 (emisja w AXN o 20:00 w sobotę)

Policjanci Mike i Marcus podejmują się zadania konfiskaty narkotyków do Miami. Trop prowadzi ich do Kubańczyka Johnny’ego Tapii. Śledztwo nabiera rumieńców, gdy Mike zakochuje się w siostrze Marcusa.

Rambo 3 (emisja w TVN 7o 20:00 w sobotę)

Trzecia część przygód weterana wojennego, w którego wciela się Sylvester Stallone. Były dowódca Rambo prosi go, by ten podjął się misji w Afganistanie. Gdy Rambo odmawia, sam rusza do akcji. Zostaje jednak schwytany. Na pomoc rusza mu były podopieczny.

Inne

Momentum (emisja w TV Puls o 20:00 w sobotę – thriller)

Sytuacja Alexis podczas kradzieży diamentów się komplikuje. Kobieta zostaje oskarżona o zabójstwo, a na jej życie czyha płatny morderca. Główna bohaterka, by przeżyć musi uprzedzić zamachowca i poznać nazwisko osoby, która zleciła jej śmierć.

Jak to robią single? (emisja w TVN o 20:00 w sobotę – komedia)

Historie kilku osób, które próbują znaleźć swoje szczęście w Nowym Jorku. Alice zrywa z partnerem, ponieważ chce poczuć się niezależnie. Poznaje Robin, która wprowadza do jej życia odrobinę szaleństwa.

Pachnidło:Historia mordercy (emisja w Stopklatce o 22:10 w sobotę – dramat)

Akcja dzieje się w XVIII w. w Paryżu. Marzeniem młodego perfumiarza Jean’a-Baptiste’a jest skomponowanie zapachu, który będzie zawierał w sobie woń kobiecego ciała. Zaczyna polować na młode kobiety.

Umysł przestępcy (emisja w TV Puls o 20:00 w niedzielę – dramat kryminalny)

Bill Pope jest agentem CIA, który pracuje w Londynie. Ma on za zadanie wytropić hakerów, którzy chcą doprowadzić do wybuchu wojny światowej. Wkrótce jednak ginie w niewyjaśnionych okolicznościach. Szefowie decydują się na innowacyjną metodę i korzystają z możliwości przeszczepienia pamięci oraz psychiki byłemu więźniowi Jericho Stewartowi. Po tym zabiegu zadaniem skazańca będzie zlikwidowanie hakera. Misja wymaga pośpiechu, gdyż Dutchman chce przejąć kontrolę nad systemem rakietowym.