REKLAMA

Science-fiction/fantasy

Kapitan Marvel (emisja w Polsacie Film o 21:00 w piątek)

Przeszłość stanowi wielką tajemnicę dla Vers, gdyż nic nie pamięta ze swego życia. Wraz z grupą żołnierzy Kree bierze udział w wojnie ze Skrulami. Podczas wykonywania jednej z misji trafia do niewoli, ale wkrótce z niej ucieka. Zbiega na Ziemię, gdzie dowiaduje się prawdy o sobie.

Deadpool 2 (emisja w Polsacie o 23:10 w piątek)

Wade Wilson od dwóch lat działa jako Deadpool i sprawdza się w tej roli. Pewnego dnia popełnia jednak błąd, wskutek którego ginie jego dziewczyna Vanessa. Superbohater po śmierci ukochanej szuka nowego celu w życiu. Poznaje młodego mutanta Russela, którego pozbycie się planuje cybernetyczny żołnierz z przyszłości Cable. Deadpool za wszelką cenę chcę ocalić chłopaka, dlatego zakłada grupę X-Force, do której przyłącza się np. Domino. Wade może liczyć też na pomoc X-Menów.

Saga „Zmierzch”: Zaćmienie (emisja w TVN 7 o 20:00 w sobotę)

Bella i Edward cieszą się ze spędzania wspólnego czasu. Dziewczyna marzy o tym, by chłopak przemienił ją w wampira. Tymczasem Belli zagrażają krwiopijcy. Wilkołaki i wampiry łączą swoje siły, by ochronić piękną kobietę przed zagrażającym niebezpieczeństwem.

X-Men: Geneza Wolverine (emisja w Polsacie Film o 21:00 w sobotę)

Wydawało się, że Logan w końcu odnalazł spokój i zostawił przeszłość daleko za sobą. Zamieszkał z ukochaną na odludziu i wiedzie szczęśliwe życie Niestety sielankę przerywa jego przyrodni brat, który zabija jego miłość. Pomiędzy mutantami dochodzi do konfrontacji.

Avengers: Czas Ultrona (emisja w Polsacie o 21:05 w sobotę)

Superbohaterowie służący dla agencji T.A.R.C.Z.A są już zmęczeni ratowaniem świata i pragną odpoczynku. Wyznający zamiłowanie do technologii Tony Stark postanawia powołać do życia sztuczną inteligencję – Ultrona, która ma zadanie uchronić świat przed złem. Gdy jednak maszyna uznaje za największe zagrożenie ludzi, herosi na czele m.in. z Kapitanem Ameryką i Thorem robią wszystko, by powstrzymać zagładę.

Avengers: Koniec gry (emisja w Polsacie Film o 21:00 w niedzielę)

By powstrzymać Thanosa Czarna Wdowa oraz Kapitan Ameryka muszą przenieść się w czasie. Ich zadaniem jest także przekonania innych Avengersów m.in. Iron Mana do walki w obronie ludzkości.

Komedia

Planeta Singli 3 (emisja w TVN o 20:00 w piątek)

Po wielu przygodach Ania i Tomasz postanawiają się pobrać. Zanim do tego dojdzie, przyszła panna młoda chciałaby poznać bliskich swojego ukochanego. Zakochani wybierają się więc w rodzinne strony celebryty. Na wsi na Anię czeka zupełnie inny świat niż ten, który wcześniej znała. Dodatkowo sprawy nie ułatwiają matka mężczyzny oraz bracia Tomka – Leszek i Wiesiek, którzy w momencie potrafią wywołać bezsensowną kłótnię. Jakby problemów było mało, matka Ani na wesele przyjeżdża z dużo młodszym od siebie partnerem..

Kilerów 2-óch (emisja w Stopklatce o 20:00 w piątek)

Transport złota ma przybyć do fundacji, którą prowadzą wspólnie Jurek Kiler i jego dziewczyna Ewa. Staje się on jednak celem gangsterów: Siary i Lipskiego. By przejąć ładunek, decydują się oni na wynajęcie płatnego zabójcę Moralesa, który jest sobowtórem Kilera.

Faceci w czerni 3 (emisja w AXN o 20:00 w sobotę)

Kosmita Boris zwany bestią ucieka z więzienia na Księżycu. Międzygalaktyczny przestępca żył przez 40 lat myślą, by zemścić się na osobie, która go aresztowała. W tym celu cofa się do przeszłości, by zabić agenta K. Agent J dostrzega jednak zmiany w historii. Chcąc ocalić życie swojego partnera oraz zapobiec zagładzie świata również cofa się do przeszłości, by temu zapobiec. Przy okazji poznaje wiele ciekawostek z życia K.

Kac Vegas w Bankoku (emisja w TVN o 21:45 w sobotę)

Stu ma się ożenić w Tajlandii. Wraz ze swoimi przyjaciółmi m.in. Philem spędza swój wieczór kawalerski przy ognisku. Następnego dnia budzą się w hotelu w Bangkoku. Nie wiedzą, co wydarzyło się poprzedniej nocy.

Czego pragną kobiety? (emisja w TV4 o 21:00 w niedzielę)

Nick Marshall pracuje w agencji reklamowej. Uważa się za playboya. Pewnego dnia wskutek porażenia prądem odkrywa, że słyszy myśli kobiet. Postanawia użyć nowej zdolności do działań nowej szefowej Darcy McGuire.

Ted 2 (emisja w TVN Fabuła o 22:30 w niedzielę)

John rozwiódł się, lecz nadal mieszka z misiem Tedem. Pluszak żyje w szczęśliwym związku z kelnerką Tam-Lynn. Chciałby mieć z nią dziecko. Wcześniej jednak musi wywalczyć swoje prawa przed sądem.

Podatek od miłości (emisja w TVN Fabula o 22:30 w niedzielę)

Marian jest podejrzany o przestępstwa podatkowe. Dowody przeciwko niemu gromadzi urzędniczka skarbowa Klara. Po pewnym czasie się w nim zakochuje.

Sensacja

Cudzoziemiec (emisja w TV Puls o 20:00 w sobotę)

W wyniku zamachu ginie córka Quana, londyńskiego biznesmena. Zdesperowany ojciec nie może liczyć na pomoc policji. Postanawia sam odnaleźć sprawców tragedii. W tym celu kontaktuje się z wiceministrem rządu Irlandii Północnej, którego zmusza do wydania nazwisk zamachowców.

Batman kontra Superman: Świt sprawiedliwości (emisja w TVN 7 o 20:00 w niedzielę)

Superman zaczyna tracić przychylność po olbrzymich zniszczeniach Metropolis, które powstały po walce z generałem Zodem. To tylko powoduje, że przeciwnicy herosa podsycają wątpliwości, co do jego reputacji. Jedną z takich osób jest Batman. Mieszkańcy Ziemi muszą rozstrzygnąć, który superbohater jest im potrzebny. Tymczasem planecie zagrażają kolejni złoczyńcy. Batman i Superman muszą w takim wypadku połączyć swoje siły.

Transporter 3 (emisja w TV Puls o 20:00 w niedzielę)

Frank Martin specjalizuje się w przewozie trudnych przesyłęk. Dostaje zlecenie od tajemniczego Johnsona przetransportowania córki ważnego ukraińskiego urzędnika z Marsylii do Odessy. Zaczyna się walka z czasem.

Inne

Kraina Lodu (emisja w Polsacie Film o 16:20 w sobotę – film animowany)

Księżniczka Elsa potrafi zamrażać przedmioty. W dniu koronacji, przez przypadek zamraża całe królestwo i ucieka. Jej siostra Anna, rusza na jej poszukiwania. Towarzyszą jej Kristoff, renifer Sven oraz bałwanek Olaf.

Więzień labiryntu (emisja w Polsacie Film o 18:35 w sobotę – thriller)
Dylan dostaje się do labiryntu ogrodzonego murem. Nie wie czemu się tam znalazł i kim jest. W miejscu tym żyje grupa młodych mężczyzn, która trafiła tam podobnie do niego. Nieoczekiwanie w labiryncie pojawia się pierwsza dziewczyna. Mężczyźni dopatrują się w tym szansy na ucieczkę.