REKLAMA

Science-fiction/fantasy

Avengers: Wojna bez granic (emisja w Polsacie o 21:05 w sobotę)

Współpraca pomiędzy superbohaterami coraz gorzej się układa. Nowy wróg sprawia, że herosi po raz kolejny będą musieli połączyć siły. Na Ziemię przebywa najgroźniejszy jak dotąd wróg – Thanos, który zamierza odnaleźć i wykorzystać 6 kamieni nieskończoności – umysłu, czasu, duszy, rzeczywistości, mocy i przestrzeni. Używając ich może doprowadzić do zniszczenia połowy życia

Godzilla (emisja w AXN o 16:05 w niedzielę)

W miejscu, gdzie przed laty prowadzono badania jądrowe, wielkie monstrum atakuje statek należący do Japonii. Do zbadania sprawy zostaje oddelegowany doktor Tatopoulos. Wkrótce bestia pojawia się u wybrzeży Stanów Zjednoczonych.

Czarownica 2 (emisja w Polsacie Film o 18:30 w niedzielę)

Małżeństwo ślicznej Aurory oraz księcia Filipa ma przynieść pokój oraz zgodę pomiędzy dwoma królestwami. Jednak matce Filipa przyszła wybranka syna nie przypada do gustu. Diabolina podczas uczty wpada w szał i traci nad sobą panowanie. W międzyczasie król John ulega tajemniczej chorobie. Podejrzenia za jego stan padają na Diabolinę, która musi uciekać z pałacu.

X-Men: Apocalypse (emisja w Polsacie Film o 21:00 w sobotę)

Światu po raz kolejny zagraża niebezpieczeństwo. Potężny mutant Apocalypse chce przejąć nad nim kontrolę. Profesor Xavier oraz jego uczniowie ze Szkoły Mutantów muszą go powstrzymać. Czeka ich trudne zadanie.

Venom (emisja w AXN o 18:55 w niedzielę)

Eddie Brock jest zdeterminowanym dziennikarzem śledczym. Zawsze osiąga swój cel. Chęć zdemaskowania nieetycznych działań firmy Life Foundation doprowadza go do obsesji, przez którą traci narzeczoną i pracę. W wyniku przypadku wchodzi w symbiozę z obcym stworzeniem, który jest kreacją działań milionera Caltona Frake’a. Symbioza sprawia, że Brock staje się potworem. Jego zła natura powoli przejmuje nad nim kontrolę,a Eddie musi zrobić wszystko, by ją powstrzymać.

Wonder Woman (emisja w TVN 7 o 20:00 w niedzielę)

Diana jest amazońską księżniczką, a jednocześnie niepokonaną wojowniczką. Pewnego dnia na wyspie rządzonej przez Amazonki pojawia się amerykański pilot. Opowiada jej o II wojnie światowej. Diana opuszcza rodzinny dom, by ochronić ludzkość.

Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy (emisja w Polsacie Film o 21:00 w niedzielę)

Od zniszczenia Gwiazdy Śmierci mija 30 lat. Problem jednak się nie zmienił. Miejsce Imperium zajął Najwyższy Porządek, który za cel stawia sobie zniszczenie Nowej Republiki oraz pokonanie ostatniego Jedi. Leia Organa stoi na czele Ruchu Oporu, który zamierza temu zapobiec. Tym czasem znika Luke Skywalker. Piękna Leia powierza więc misję pilotowi Poe Dameronowi. Pozyskuje on mapę, dzięki której odnaleziony zostanie Luke. W konflikt mieszają się także Finn i mająca niesamowite moce Rey.

Sensacja

Świat w płomieniach (emisja w Super Polsacie o 20:00 w piątek)

Marzeniem Johna Cale’a jest dołączenie do Secret Service, choć jego podanie o prace zostaje odrzucone. Obecnie pracuje jednak w straży kapitolu. Pewnego dnia zabiera swoją córkę na wycieczkę do Białego Domu. Pech chce, że w tym samym momencie siedzibę prezydenta USA atakują terroryści dowodzeni przez Stenza. Grupa przewodzona przez niego biorą ludzi za zakładników i przejmują kontrolę nad budynkiem. John zamierza ich powstrzymać. Nie wie, że przestępcy mają w budynku swojego pomocnika.

Transporter 3 (emisja w TV Puls o 20:00 w piątek)

Frank Martin specjalizuje się w przewozie trudnych przesyłęk. Dostaje zlecenie od tajemniczego Johnsona przetransportowania córki ważnego ukraińskiego urzędnika z Marsylii do Odessy. Zaczyna się walka z czasem.

Iron Man (emisja w Polsacie Film o 21:00 w piątek)

Bojownicy w Afganistanie uprowadzają Tony’ego Starka, właściciela zakładów zbrojeniowych. Mężczyźnie udaje się uciec, dzięki skonstruowaniu kombinezonu. Stark staje się Iron Manem i w ten sposób chce walczyć ze złem.

Batman kontra Superman: Świt sprawiedliwości (emisja w TVN 7 o 16:50 w sobotę)

Superman zaczyna tracić przychylność po olbrzymich zniszczeniach Metropolis, które powstały po walce z generałem Zodem. To tylko powoduje, że przeciwnicy herosa podsycają wątpliwości, co do jego reputacji. Jedną z takich osób jest Batman. Mieszkańcy Ziemi muszą rozstrzygnąć, który superbohater jest im potrzebny. Tymczasem planecie zagrażają kolejni złoczyńcy. Batman i Superman muszą w takim wypadku połączyć swoje siły.

Szybcy i wściekli: Tokio Drift (emisja w TVN Fabuła o 20:00 w sobotę)

Sean sprawia kłopoty wychowawcze. Dodatkowo bierze udział w nielegalnych wyścigach samochodowych. Matka, by uchronić go przed pójściem do aresztu, wysyła chłopaka do ojca do Japonii. Jednak Sean nie porzuca swojej pasji i po pewnym czasie musi stawić czoło lokalnemu mistrzowi.

Casino Royale (emisja w TVP 1 o 21:30 w sobotę)

Agent 007 ma za zadanie rozpracować siatkę terrorystyczną. Bond znajduje bankiera organizacji Le Chiffre’a i wygrywa z nim w pokera 100 milionów dolarów. By się odegrać, Le Chiffre organizuje w Czarnogórze turniej. Pojawia się tam też Agent 007.

Szybko i wściekle (emisja w TVN Fabuła o 20:00 w niedzielę)

Do Toretta dochodzi wiadomość o śmierci jego dziewczyny Letty w wypadku samochodowym. Mężczyzna nie wierzy jednak w tę wersję wydarzeń i chce przeprowadzić własne śledztwo. Wpada na trop mafiosów, organizujących wyścigi i przemycających heroinę. Tak wpada na Briana.

Komedia

Kac Vegas 3 (emisja w TVN o 21:45 w sobotę)

Umiera ojciec Alana. Jak na dobrych przyjaciół przystało, Stu, Phil i Doug próbują mu pomóc. Chcą przewieźć Alana do ośrodka uzależnień. Podróż jednak nabiera nieoczekiwanych okoliczności.

Porady na zdrady (emisja w TVN 7 o 23:00 w niedzielę)

Karina i Fretka prowadzą firmę, która na zlecenie kobiet zbiera dowody niewierności ich partnerów. W przeszłości same tego doświadczyły, dlatego chcą za wszelką cenę im pomóc. Wszystko zmienia się za sprawą Beaty, która chce, by dziewczyny przyłapały na zdradzie jej męża – Macieja. Jest on coachem i specjalistą od spraw damsko-męskich. Karinie zdobycie dowodów niewierności przychodzi z wielkim trudem, a dodatkowo ulega jego urokowi.

Film animowany

Kraina lodu 2 (emisja w Polsacie Film o 18:50 w piątek)

Duże niebezpieczeństwo zagraża królestwu Arendelle. Elsa wraz z przyjaciółmi m.in. bałwanem Olafem rusza do Zaczarowanej Puszczy. Tam chce poznać przeszłość krainy, a także znaleźć sposób na pokonanie niebezpieczeństwa.

Shrek (emisja w TVN o 20:00 w piątek)

Bajkowe postaci uciekają przed lordem Farquaddem i znajdując schronienie u gburowatego ogra Shreka. By pozbyć się ich z własnego domu, Shrek musi uwolnić z zamku księżniczkę Fionę. Towarzyszy mu rozgadany osioł.

Inne

Więzień labiryntu: Próby ognia (emisja w Polsacie Film o 18:10 w sobotę – thriller)

DRESZCZ jest organizacją, angażującym nastolatków do swojego eksperymentu po wybuchu kataklizmu, który spotkał Ziemię. Thomas, a także inni streferzy w końcu wydostali się z labiryntu. Mimo to nadal grozi im niebezpieczeństwo. Nastolatkowie muszą przedrzeć się przez Pogorzelisko, czyli teren, na którym znajdują się Porażeni. Celem Thomasa i spółki jest dotarcie do ruchu oporu zwanego Prawą Ręką, który ukrywa się w górach.

Pachnidło:Historia mordercy (emisja w Stopklatce o 21:45 w niedzielę – dramat)

Akcja dzieje się w XVIII w. w Paryżu. Marzeniem młodego perfumiarza Jean’a-Baptiste’a jest skomponowanie zapachu, który będzie zawierał w sobie woń kobiecego ciała. Zaczyna polować na młode kobiety.