REKLAMA

Sensacja

Szybcy i wściekli (emisja w TVN Fabuła o 17:50 we wtorek)

Funkcjonariusz Bryan O’Connor musi rozpracować gang biorące udział w nielegalnych wyścigach samochodowych. W tym celu przenika do grupy dowodzonej przez Dominica Toretta. Członkowie jego paczki podejrzewani są o napady na kierowców ciężarówek.

Nieuchwytny (emisja w TVN 7 o 21:35 we wtorek)

Seryjny morderca dokonuje rytualnych morderstw. Do sprawy zostaje przydzielony Jack Cole, któremu partneruje policjant. Kolejnymi ofiarami okazują się była małżonka Cole’a oraz jej obecny konkubent. Podejrzenie trafia na Jacka, który jak najszybciej musi się oczyścić z zarzutów.

Mroczna dzielnica (emisja w TVN Fabuła o 22:45 we wtorek)

50 kg heroiny zostaje skradzione z magazynu policyjnego. Do sprawy przydzielony zostaje Boyd, który swoje śledztwa prowadzi w najniebezpieczniej dzielnicy miasta. Okazuje się, że nie da rady sam dowiedzieć się kto stoi za kradzieżą. Prosi o pomoc gangstera Walkera.

Tango i Cash (emisja w TVN Fabuła o 21:50 w środę)

Szef mafii zastawia pułapkę na policjantów Tango i Casha. Ma dość ich ingerencji w jego interesy. Funkcjonariusze zostają wplątani w śmierć agenta FBI i trafiają do więzienia. Uciekają jednak z niego i przygotowują się do zemsty. Pragną również oczyścić swoje dobre imię.

Szybcy i wściekli: Tokio Drift (emisja w TVN Fabuła o 17:50 w czwartek)

Sean sprawia kłopoty wychowawcze. Dodatkowo bierze udział w nielegalnych wyścigach samochodowych. Matka, by uchronić go przed pójściem do aresztu, wysyła chłopaka do ojca do Japonii. Jednak Sean nie porzuca swojej pasji i po pewnym czasie musi stawić czoło lokalnemu mistrzowi.

W obliczu śmierci (emisja w TVP 2 o 23:55 w czwartek)

Życie agenta KGB wisi na włosku. James Bond udaje się do Bratysławy, by powstrzymać snajpera mającego zabić generała. Na miejscu okazuje się, że zamachowcem jest śliczna wiolonczelistka. Agent 007 podejrzewa, że została ona zmuszona do popełnienia czynu.

Komedia

Miś (emisja w Stopklatce o 20:00 w poniedziałek)

Dla tych, co niekoniecznie chcą spędzić wieczór z waśnionymi rodami Kargula i Pawlaka, Stopklatka wyemituje inną kultową polską komedię. Ryszard Ochódzki jest prezesem klubu sportowego „Tęcza”. Jego była żona chce dotrzeć do banku w Londynie. Ochódzki pragnie zrobić to przed nią, lecz nie może ze względu na zniszczony paszport. Postanawia znaleźć więc swojego sobowtóra, a pomaga mu w tym kochanka.

Porady na zdrady (emisja w TVN 7 o 21:35 w poniedziałek)

Karina i Fretka prowadzą firmę, która na zlecenie kobiet zbiera dowody niewierności ich partnerów. W przeszłości same tego doświadczyły, dlatego chcą za wszelką cenę im pomóc. Wszystko zmienia się za sprawą Beaty, która chce, by dziewczyny przyłapały na zdradzie jej męża – Macieja. Jest on coachem i specjalistą od spraw damsko-męskich. Karinie zdobycie dowodów niewierności przychodzi z wielkim trudem, a dodatkowo ulega jego urokowi.

John Tucker musi odejść (emisja w Polsacie Film o 17:50 w czwartek)
Lekka komedia dla nastolatków o nastolatkach. John Tucker jest typowym szkolnym playboyem. Uwodzi i porzuca kolejne dziewczyny. Trzy z nich postanawiają dać mu nauczkę. W tym celu namawiają nową uczennicę, by ta go uwiodła, a następnie porzuciła.

Inne

Thor: Ragnarok (emisja w TV Puls o 20:00 w poniedziałek – film przygodowy)

Thor trafia na Ziemię, gdzie toczy pojedynek z okrutną boginią. Przegrywa go i zostaje zesłany na planetę Sakaar. Zostaje zmuszony do wzięcia udziału w turnieju gladiatorów. Tymczasem jego rodzinnemu Asgardowi grozi zagłada

Potępiony 2 (emisja w TV4 o 21:40 w poniedziałek – thriller) 
Will jest łowcą nagród. Pewnego dnia to on staje się „zwierzyną”. Musi wziąć udział w morderczej grze o własne życie, gdzie jego oprawcami mają być ludzie, z którymi współpracował w przeszłości. Tymczasem bogaci amatorzy krwawej jatki obstawiają zakłady. 

Operacja Argo (emisja w TVN 7 o 23:40 we wtorek – dramat)

Czasy rewolucji w Iranie, koniec lat 70. XX w. Radykalni studenci wkraczają na teren ambasady i biorą 52 zakładników. 6 osobom udaje się uciec. Chronią się u kanadyjskiego ambasadora, lecz wciąż grozi im niebezpieczeństwo. Do akcji wkracza CIA. Tony Mendez, czyli specjalista od wydobywania ludzi z wrogich terenów, wymyśla niebezpieczny plan ucieczki. Pod pretekstem nakręcenia filmu science-fiction udaje się na miejsce, gdzie wraz z ekipą nawiązuje kontakt z uciekinierami. Zaczyna się walka o ich życie.