REKLAMA

Science-fiction/fantasy

Venom (emisja w AXN o 20:10 w piątek)

Eddie Brock jest zdeterminowanym dziennikarzem śledczym. Zawsze osiąga swój cel. Chęć zdemaskowania nieetycznych działań firmy Life Foundation doprowadza go do obsesji, przez którą traci narzeczoną i pracę. W wyniku przypadku wchodzi w symbiozę z obcym stworzeniem, który jest kreacją działań milionera Caltona Frake’a. Symbioza sprawia, że Brock staje się potworem. Jego zła natura powoli przejmuje nad nim kontrolę,a Eddie musi zrobić wszystko, by ją powstrzymać.

Iron Man 3 (emisja w Polsacie Film o 21:00 w piątek)

Tajemniczy Mandaryn niszczy budynek Tony’ego Starka, a także terroryzuje miasto zamachami. Tony’emu udaje się uciec w stroju Iron Man’a i poprzysięga zemstę przestępcy. Wkrótce poznaje jego sekret.

Ghost in The Shell (emisja w Polsacie o 23:10 w piątek)

Major jest połączeniem maszyny oraz człowieka. Pracuje jako agentka jednostki Sekcja 9. Jej zespół ma zbadać przypadek Hideo Kuzego. Przestępca chce przejąć technologię, która pomoże mu kontrolować umysły.

Niesamowity Hulk (emisja w TVN 7 o 20:00 w piątek)

Podczas eksperymentu Banner przypadkowo poddaje się silnemu promieniowaniu, które uaktywnia substancję wstrzykniętą mu przed laty przez ojca. W wyniku tych działań Bruce staje się zielonym potworem w stresujących momentach. Jego niezwykłe zdolności chce wykorzystać wojsko.

Wonder Woman (emisja w TVN 7 o 17:00 w sobotę)

Diana jest amazońską księżniczką, a jednocześnie niepokonaną wojowniczką. Pewnego dnia na wyspie rządzonej przez Amazonki pojawia się amerykański pilot. Opowiada jej o II wojnie światowej. Diana opuszcza rodzinny dom, by ochronić ludzkość.

Avengers: Koniec gry (emisja w Polsacie o 21:05 w sobotę)

By powstrzymać Thanosa Czarna Wdowa oraz Kapitan Ameryka muszą przenieść się w czasie. Ich zadaniem jest także przekonania innych Avengersów m.in. Iron Mana do walki w obronie ludzkości.

X-Men (emisja w Polsacie Film o 21:00 w sobotę)

Tydzień temu mieliśmy czwartą część, dziś wracamy do początku sagi. Pokój z ludźmi ma swoich zwolenników i przeciwników wśród mutantów. Pierwszej grupie przewodzi profesor Xavier, drugiej niebezpieczny Magneto. W konflikt miesza się człowiek-wilk o imieniu Wolverine.

Legion samobójców (emisja w TVN 7 o 20:00 w niedzielę)

Potężna wiedźma Enchantress jest zagrożeniem dla ludzkości. Walkę z nią podejmuje tajna agencja A.R.G.U.S. Powołuje ona do życia legion samobójców, który składać się ma z samych niecnych kryminalistów, którzy posiadają supermoce i nadludzkie zdolności. Uczestnictwo w tym projekcie staje się dla nich szansą na lepszy los. W skład grupy wchodzą m.in. Harley Quinn, strzelec Deadshoot czy też władający ogniem Diablo.

Łowca i Królowa Lodu (emisja w TVN Fabuła o 20:00 w niedzielę)

Freya, siostra Ravenny, pewnego dnia odkrywa w sobie moc kontrolowania lodu. Tworzy armię złożoną z łowców, którym nie wolno kochać. Zakaz łamie dwoje wojownikow, a Freya za wszelką cenę pragnie ich rozdzielić.

Gwiezdne wojny: Skywalker.Odrodzenie (emisja w Polsat Film o 21:00 w niedzielę)

Ruch Oporu dowiaduje się od Finna i Poe o przygotowaniu sekretnej floty przez Palpatine’a w celu całkowitego zniszczenia świata rebeliantów. Do dwójki wyżej wymienionych dołącza Rey. Razem spróbują go powstrzymać.

Komedia

Nigdy w życiu (emisja w TVN 7 o 17:50 w niedzielę)

Judyta zostaje zdradzona przez męża. Przyjaciółka namawia ją do kupna działki i postawienia domu. Wówczas w jej życiu pojawia się przystojny Adam, w którym się zakochuje. Nowo poznany mężczyzna odwzajemnia jej uczucie. Gdy wszystko zaczyna się układać, Judyta poznaje bardzo tajemniczego Leona.

R.I.P.D.: Agenci z zaświatów (emisja w TVN Fabuła o 18:00 w niedzielę)

Pracujący w Bostonie policjant Nick zostaje zastrzelony przez swojego partnera Hayesa. Trafia w zaświaty, gdzie otrzymuje ciekawą propozycję. W zamian za odroczenie sądu ostatecznego ma pracować przez 100 lat w Wydziale do spraw Wiecznego Spoczynku, czyli organu rekrutującego zmarłych funkcjonariuszy. Zadaniem tej instytucji jest odszukiwanie zbiegłych dusz. Nick korzysta z oferty, mając jednocześnie nadzieję na zobaczenie się z żoną i chęć zemsty na człowieku, który go zabił. Jego partnerem zostaje szeryf z Dzikiego Zachodu – Roy. Obaj odkrywają spisek, który może zaważyć na przyszłości ludzkości.

Thriller

Więzień labiryntu: Lek na śmierć (emisja w Polsacie Film o 18:00 w sobotę)

Thomas wraz z Newtem oraz Frypanem chcą uwolnić pozostałych Odpornych w tym Minho, uwięzionych przez organizację DRESZCZ. Okazuje się, że chłopak nie znajduje się wśród Odpornych, a w Ostatnim Mieście, które staje się celem wędrówki Thomasa i reszty. Wkrótce chłopcy zostają jednak uprowadzeni przez zamaskowanych mężczyzn. Wśród porywaczy znajduje się stary znajomy całej grupy. Umożliwia on im dostanie się do Ostatniego Miasta, a także porwanie Teresy. Wkrótce dochodzi do ostatecznej konfrontacji z organizacją.

Kod da Vinci (emisja w AXN o 20:00 w sobotę)

Kustosz muzeum w Luwrze zostaje zamordowany. Do śledztwa angażują się profesor historii Robert Langdon, a także wnuczka ofiary Sophie Neveu. Odkrywają jedną z największych zagadek ludzkości.

Anioły i demony (emisja w AXN o 15:40 w niedzielę)

Ginie fizyk. Na jego ciele morderca zostawia wypalony wzór. Profesor Langdon ma za zadanie go zidentyfikować. Rozpoznaje wzór Iluminatów. Bractwo grozi, że zaatakuje odbywające się w Watykanie Konklawe. Langdon musi ich powstrzymać.

Zaginiona dziewczyna (emisja w TVN Fabuła o 22:25 w niedzielę)

Nick Dunne informuje policję o zniknięciu swojej żony w tajemniczych okolicznościach. Prowadząca śledztwo Rhonda Boney zaczyna podejrzewać o popełnienie zbrodni męża i znajduje nieścisłości w jego zeznaniach, Nick za wszelką cenę próbuje udowodnić swoją niewinność, choć na jaw wychodzą niekorzystne dla niego fakty. Pomaga mu jego siostra Margo.

Kino familijne/film animowany

Shrek 2 (emisja w TVN o 20:00 w piątek)

Po uwolnieniu Fiony z wieży Shrek bierze z nią ślub. Małżonkowie wyruszają do Zasiedmiogrodu wraz z osłem, czyli do rodzinnych stron panny młodej. Rodzice Fiony przeżywają szok, gdyż dowiadują się, że Shrek jest ogrem. Nie przyjmują tego zbyt dobrze do wiadomości. Tytułowy bohater, by zdobyć ich sympatię, wykrada eliksir, który ma zamienić go w przystojnego człowieka, lecz to sprowadza na niego same kłopoty.