REKLAMA

Komedia

Miś (emisja w Kino Polska o 20:00 w poniedziałek)

Dla tych, co niekoniecznie chcą spędzić wieczór z waśnionymi rodami Kargula i Pawlaka, Stopklatka wyemituje inną kultową polską komedię. Ryszard Ochódzki jest prezesem klubu sportowego „Tęcza”. Jego była żona chce dotrzeć do banku w Londynie. Ochódzki pragnie zrobić to przed nią, lecz nie może ze względu na zniszczony paszport. Postanawia znaleźć więc swojego sobowtóra, a pomaga mu w tym kochanka.

Nigdy w życiu (emisja w TVN 7 o 21:35 w poniedziałek)

Judyta zostaje zdradzona przez męża. Przyjaciółka namawia ją do kupna działki i postawienia domu. Wówczas w jej życiu pojawia się przystojny Adam, w którym się zakochuje. Nowo poznany mężczyzna odwzajemnia jej uczucie. Gdy wszystko zaczyna się układać, Judyta poznaje bardzo tajemniczego Leona.

R.I.P.D.: Agenci z zaświatów (emisja w TVN Fabuła o 18:00 w środę)

Pracujący w Bostonie policjant Nick zostaje zastrzelony przez swojego partnera Hayesa. Trafia w zaświaty, gdzie otrzymuje ciekawą propozycję. W zamian za odroczenie sądu ostatecznego ma pracować przez 100 lat w Wydziale do spraw Wiecznego Spoczynku, czyli organu rekrutującego zmarłych funkcjonariuszy. Zadaniem tej instytucji jest odszukiwanie zbiegłych dusz. Nick korzysta z oferty, mając jednocześnie nadzieję na zobaczenie się z żoną i chęć zemsty na człowieku, który go zabił. Jego partnerem zostaje szeryf z Dzikiego Zachodu – Roy. Obaj odkrywają spisek, który może zaważyć na przyszłości ludzkości.

40 lat minęło (emisja w TVN 7 o 21:35 w środę)

W związku Debbie i Pete’a następuje kryzys. Cierpią na tym posiadane przez nich córki. Nad małżeństwem ciąży również widmo utraty domu przez pojawiające się kłopoty finansowe. Na chwilę przed 40. urodzinami Pete’a, Debbie dowiaduje się, że jest w ciąży…

Jak stracić chłopaka w 10 dni? (emisja w Polsacie Film o 18:35 w czwartek)

Dziennikarka Andie chce rozkochać w sobie mężczyznę, a następnie sprawić, by ten ją porzucił. Wszystko po to, by zebrać materiały do artykułu. Pech sprawia, że wybiera faceta, który pragnie związać się z kimś na stałe.

Gruby i chudszy (emisja w TVN 7 o 21:35 w czwartek)

Carla zostaje obiektem westchnień otyłego i nieśmiałego profesora Shermana Klumpa. Naukowcowi udaje się znaleźć serum na swoją nadwagę. Dzięki niemu staje się szczupłym, lecz jednocześnie aroganckim Buddy’m.

Miłość jest wszystkim (emisja w TVN  o 22:35 w czwartek)

Film opowiada kilka historii, które dzieją się przed świętami. Tadeusz zostaje zwolniony z pracy, ale nie mówi o niczym żonie. Wanda, pomimo jej braku zainteresowania sportem, zaczyna spotykać się ze znanym piłkarzem.

Facet pełen uroku (emisja o 23:50 w TV Puls w czwartek)

W dzieciństwie Charlie został przeklęty przez dziewczynę, która się w nim nieszczęśliwie zakochała. Wszystkie poznane kobiety spędzają z nim tylko jedną noc. Los sprawia, że poznaje piękną Cam i zakochuje się w niej. Nie wie jednak jak przełamać klątwę.

Sensacja

16 przecznic (emisja w TV Puls o 20:00 w poniedziałek)

Eddie Bunker jest eskortowany przez policjanta Jacka (w tej roli Bruce Willis). Przestępca ma być świadkiem w sprawie skorumpowanym glinom i swoim kumplom. Mimo że mają do pokonania jedynie 16 przecznic zadanie okazuje się piekielnie trudne.

Mission: Impossible 2 (emisja w Polsacie o 23:10 w poniedziałek)

Śmiercionośny wirus staje się obiektem pożądania byłego agenta rządowego i zostaje wykradziony. Agent ten planuje wywołać pandemię i dorobić się na sprzedaży antidotum. Ethan Hunt wraz z hakerem Lutherem oraz złodziejką Nyah próbują go powstrzymać.

Inne

Czerwony smok (emisja w TVN 7 o 21:35 we wtorek – thriller)

Prequel „Milczenia Owiec”. Will Graham jest agentem FBI. Po spotkaniu się z Hannibalem Lecterem postanawia odejść ze służby. Tymczasem miastem wstrząsają niewyjaśnione zbrodnie. Były szef Grahama prosi go o pomoc w rozwiązaniu zagadki. Nieoczekiwanie zbrodnie przypominają te, popełnione przez Lectera..

Pachnidło:Historia mordercy (emisja w Stopklatce o 20:00 w środę – dramat)

Akcja dzieje się w XVIII w. w Paryżu. Marzeniem młodego perfumiarza Jean’a-Baptiste’a jest skomponowanie zapachu, który będzie zawierał w sobie woń kobiecego ciała. Zaczyna polować na młode kobiety.

Władcy ognia (emisja w TV Puls o 22:00 w środę – science-fiction)

Przypadkiem, podczas budowy metra, zostaje obudzony smok. Przez 20 lat wraz z potomstwem sieje spustoszenie na Ziemi. Jeden z Ocalałych – Quinn, by powstrzymać potwory, nawiązuje współpracę z zuchwałym Dentonem.