REKLAMA

Chwilę nas nie było, lecz wracamy z kontynuacją cyklu. Chcielibyśmy móc powiedzieć, że wracamy z samymi premierami, ale…z tym będzie raczej krucho. Pierwszy weekend lipca, będzie raczej leniwy, a stacje telewizyjne się specjalnie nie wysiliły w przygotowywaniu propozycji.

Kino familijne/film animowany

Scooby-Doo (emisja w TVN o 15:10 w niedzielę)

Przed dwoma laty Scooby-Doo i brygada detektywów zakończyli współpracę. Zaproszenie na Wyspę Strachów staje się sposobnością, by się spotkać. Właściciel kurortu obawia się, że jest on nawiedzony. Prosi brygadę o pomoc.

Kraina lodu 2 (emisja w HBO o 20:10 w niedzielę)

Duże niebezpieczeństwo zagraża królestwu Arendelle. Elsa wraz z przyjaciółmi m.in. bałwanem Olafem rusza do Zaczarowanej Puszczy. Tam chce poznać przeszłość krainy, a także znaleźć sposób na pokonanie niebezpieczeństwa.

Sensacja

Nieuchwytni (emisja w TVP 2 o 20:05 w piątek)

Cam pracuje jako kurier rowerowy w Nowym Jorku. Poznaje Nikki, która wprowadza go do paczki przyjaciół uprawiających parkour. Nowo zapoznani znajomi wtajemniczają go w plan, który ma przynieść duży zysk.

Strażniczka (emisja w Canal + Premium o 21:00 w piątek)

Sadie była ofiarą przemocy domowej. Postanawia nigdy więcej nie zaznać cierpienia. W tym celu zapisuje się na kurs sztuk walki. Nabyte umiejętności pozwalają jej stanąć w obronie kobiet, które przeżyły domowe piekło. Przy okazji odpłaca im pięknym za nadobne.

Skok życia (emisja w TV Puls o 22:15 w piątek)

Cheung odbywa karę pięcioletniego pozbawienia wolności. Gdy w końcu wychodzi, kontaktuje się ze swoim wspólnikiem Xiao i piękną Ye. Trójka złodziei postanawia ukraść w Europie drogocenne klejnoty. Ich tropem podąża detektyw Pierre.

Science – fiction

Avengers (emisja w Polsacie o 20:00 w piątek)

Loki podstępem włamuje się do siedziby agencji T.A.R.C.Z.A i kradnie sześcian zwany Tesseractem. Okazuje się, że bóg dogadał się z rasą Chitauri, by Ci w zamian za przedmiot doprowadzili do inwazji Ziemi. By ochronić Błękitną Planetę swoje siły łączą superbohaterowie – Kapitan Ameryka, Sokole Oko, Thor, Hulk, Iron Man oraz Czarna Wdowa.

X-Men: Pierwsza klasa (emisja w Polsacie o 23:00 w sobotę)

Wojna pomiędzy USA i ZSRR wisi na włosku. Doprowadzić do niej chcą członkowie Hellfire Club. Mutanci Eric Lehnsherr i Xavier robią wszystko, co w ich mocy, by do tego nie doszło. Z tego względu wraz z innymi mutantami próbują powstrzymać członków Hellfire.

Gwiezdne wojny: Część 1 – Mroczne widmo (emisja w Polsacie o 9:30 w niedzielę)

Trwa konflikt pomiędzy Republiką a Federacją. W celu jego załagodzenia zostają wysłani rycerze Jedi, Obi-Wan Kenobi oraz Qui-Gon Jinn. Gdy przybywają na planetę Tatooine, spotykają Anakina Skywalkera.

Inne:

Mumia (emisja w TVN o 20:05 w piątek – film przygodowy)

Rick zostaje uwolniony przez Evelyn z więzienia w Kairze. Ma jej pomóc w odnalezieniu legendarnego Miasta Umarłych. Nieoczekiwania ożywia mumia Imhotepa, która sieje na świecie zło i spustoszenie.

Colette (emisja w Canal + Premium o 21:00 w sobotę – film biograficzny)

Colette pochodzi z ubogiej rodziny, ale jest kobietą o wielu talentach. Pewnego dnia za namową męża Willy’ego postanawia napisać powieść pt. „Klaudyna”, która oparta jest na wydarzeniach z jej życia. Dzieło odnosi wielki sukces, lecz wywołuje też wiele zamieszania.

Street Dance (emisja w TVN o 16:55 w niedzielę – film muzyczny)

Carly i Jay są parą i tańczą w jednej ekipie. Jay doprowadza swój team do finału mistrzostw, lecz podejmuje jednocześnie decyzję o odejściu. Carly postanawia mimo wszystko doprowadzić swoją ekipę do zwycięstwa.