REKLAMA

Patrząc się na ramówkę różnych stacji na początku lipca zdecydowanie nie będziemy czuli się rozpieszczeni, ale tego rzecz jasna można było się spodziewać. Wakacje są dla nas okresem na przeczekanie, przed znacznie bogatszą filmowo jesienią.

Sensacja

Amerykański gangster (emisja w TVN o 21:00 w poniedziałek)

Gangster Frank Lucas prowadzi swoje interesy w Nowym Jorku. Gdy umiera szef przestępczego światka Bumpy Johnson, Lucas przejmuje kontrolę nad handlem narkotykami. Z jego polecenia do USA zostaje sprowadzona heroina w trumnach oraz bagażach amerykańskich żołnierzy, którzy walczyli na wojnie w Wietnamie. Policja udaje się nie dostrzegać problemu. Sytuacja zmienia się, gdy swoją pracę jako detektyw rozpoczyna Richie Roberts. Za punkt honoru stawia sobie doprowadzenie Lucasa przed sądu i ukrócenie tego procedera.

Bad Boys 2 (emisja w Polsacie o 20:00 w środę)

Policjanci Mike i Marcus podejmują się zadania konfiskaty narkotyków do Miami. Trop prowadzi ich do Kubańczyka Johnny’ego Tapii. Śledztwo nabiera rumieńców, gdy Mike zakochuje się w siostrze Marcusa.

Xxx 2: Następny poziom (emisja w TV Puls o 22:15 w środę)

Gibbons prosi o pomoc byłego kompana z wojska – Stone’a w powstrzymaniu próby zamachu stanu, za którym stoi minister obrony USA. Problem w tym, że Stone przebywa w więzieniu. Gibbons postanawia go uwolnić.

Komedia:

U Pana Boga za miedzą (emisja w TVP 2 o 20:05 we wtorek)

Polityka ogarnia Królowy Most. Dodatkowo miasteczko opanowuje Gang Gruzina. Policja sobie z nim nie radzi, nawet mimo wsparcia nowej funkcjonariuszki Mariny. Problemy Królowego Mostu spróbują rozwiązać proboszcz i komendant.

Czego pragną kobiety? (emisja w Polsacie o 20:05 w czwartek)

Nick Marshall pracuje w agencji reklamowej. Uważa się za playboya. Pewnego dnia wskutek porażenia prądem odkrywa, że słyszy myśli kobiet. Postanawia użyć nowej zdolności do działań nowej szefowej Darcy McGuire.

Evan Wszechmogący (emisja w TVN o 22:00 w czwartek)

Bóg kontaktuje się w Buffalo z politykiem Evanem Baxterem. Ostrzega go przed zbliżającym się potopem i zachęca do zbudowania arki. Baxter przystępuje do dzieła narażając się na pośmiewisko ludzi oraz mediów.

Thriller

Kod da Vinci (emisja w Polsacie o 20:05 w poniedziałek)

Kustosz muzeum w Luwrze zostaje zamordowany. Do śledztwa angażują się profesor historii Robert Langdon, a także wnuczka ofiary Sophie Neveu. Odkrywają jedną z największych zagadek ludzkości.

Wyspa tajemnic (emisja w Polsacie Film o 21:00 w poniedziałek)

Rok 1954. Do szpitala dla umysłowo chorych położonego na wyspie wraz z partnerem przybywa Szeryf Daniels. Mają za zadanie zbadanie zaginięcia jednej z pacjentek. Okazuje się, że w szpitalu nie jest do końca ta, jak im się wydawało.

Morderstwo doskonałe (emisja w TVN 7 o 20:00 we wtorek)

Emily, żona miliardera Stevena Taylora, zdradza go. Zakochuje się z wzajemnością w artyście Davidzie Shaw. Steven postanawia opracować plan zbrodni doskonałej.

Inne

Mroczna wieża (emisja w Polsacie o 20:00 we wtorek)

Świat po apokalipsie. Ostatni rewolwerowiec Roland Deschain szuka tajemniczej Mrocznej Wieży – mistycznej konstrukcji, która łączy dwa światy. Ma otwarty konflikt z Walterem O’Dimem, którego zwą Człowiekiem w Czerni. O’Dim chce za wszelką cenę zniszczyć Wieżę. Do tego jednak potrzebuje Jake’a Chambersa. Nastolatkowi udaje się jednak uciec przed porywaczami i ukrywa się w budynku, w którym znajduje się przejście do innej krainy.

Teoria wszystkiego (emisja w TVN 7 o 20:00 w środę)

Stephen Hawking jest studentem astrofizyki w Cambridge. Na jednym z przyjęć poznaje uroczą Jane Wilde, która uczy się na wydziale nauk humanistycznych. Zakochują się w sobie z wzajemnością. Sielanka nie trwa jednak zbyt długo. Stephen odkrywa, że coraz częściej ma problemy z mięśniami, pewnego dnia trafia do szpitala. Diagnoza jest miażdżąca. Hawking cierpi na stwardnienie zanikowe boczne i ma przed sobą dwa lata życia. Mimo przeciwności zdrowotnych praca bierze ślub. Stephen wciąż prowadzi także swoje badania.