REKLAMA

Pierwszy tydzień sierpnia nie powali nikogo na kolana. Większość produkcji będzie z gatunku tych drugorzędnych lub nawet trzeciorzędnych. Niemniej przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji.

Thriller

Iluzja 2 (emisja w Polsacie o 20:05 w poniedziałek)

Światełko w tunelu i jeden z tych filmów, dla których warto spędzić czas przed telewizorem. Od wydarzeń znanych z jedynki minęło półtora roku. Daniel Atlas, Jack Wilder oraz Meritt Mckinney ukrywają się w Nowym Jorku i czekają na kolejne zadania od Oka. W końcu Dylan Rhodes zleca im misję. Do niej zaangażowana ma być jeszcze Lula May. Magicy wpadają jednak w pułapkę i muszą wykonać zadanie dla Waltera Mabry’ego. Zleceniodawca każe im ukraść chip, który potrafi rozszyfrować każdy system komputerowy na świecie. Iluzjoniści mają przed sobą najtrudniejsze zadania przed sobą w dotychczasowej karierze.

Eagle Eye (emisja w Polsacie o 22:55 w poniedziałek)

Do Jerry’ego dzwoni tajemniczy mężczyzna i w tym samym czasie staje się posiadaczem przesyłki z bronią. Głos w słuchawce ostrzega go, że jeśli nie będzie postępował zgodnie z instrukcjami, zginie. W tej samej sytuacji znajduje się Rachel. Po pewnym czasie oboje odkrywają, czemu zostali wplątani w intrygę.

Chłopak z sąsiedztwa (emisja w TVN 7 o 20:00 we wtorek)

Claire pracuje w szkole i właśnie przeżywa trudne chwile związane z rozwodem. Spędza noc z młodym chłopakiem, który wprowadza się w domu naprzeciwko. Gdy próbuje zakończyć tę znajomość, nastolatek nie odpuszcza.

Sensacja

Władza absolutna (emisja w TVN o 21:00 w poniedziałek)

Kochanka prezydenta USA Richmonda pada ofiarą zabójstwa. Podejrzenia spadają na złodzieja, który był w czasie jej śmierci na miejscu zbrodni. Władze wrabiają go w morderstwo. Mężczyzna musi udowodnić swoją niewinność.

Maczeta (emisja w TV Puls o 22:05 we wtorek)

Machette Cortez próbuje żyć na nowo po śmierci swoich bliskich. Były agent federalny dostaje pewnego dnia jednak zlecenie zabójstwa senatora. Zostaje jednak wystawiony przez swojego mocodawcę. Od tego czasu pragnie jedynie zemsty.

Raport Pelikana (emisja w TVN 7 o 20:00 w środę)

Tajne informacje dotyczące nielegalnych działań potentata naftowego trafiają w ręce Derby’ego Shawa. Okazuje się, że w sprawę są zamieszani politycy na najwyższych szczeblach władzy. Wkrótce dochodzi do wybuchu bomby w aucie partnerki Shawa. Oboje są w niebezpieczeństwie.

Komedia

Ranczo Wilkowyje (emisja w TVP 2 o 20:10 we wtorek)

Amerykanka Lucy wjedzie szczęśliwe życie we wsi Wilkowyje u boku swojego partnera – Kusego. Spokój nauczycielki zakłóca przybycie do miejscowości byłego męża, który pragnie ją odzyskać. Zaczyna się walka o serce Lucy.

Duże dzieci (emisja w Polsacie o 20:00 w środę)

Umiera trener szkolnej drużyny koszykówki. Pogrzeb staje się powodem spotkania grupy 5 przyjaciół – Lenny’ego, Marcusa, Erica, Roba i Kurta. Na uroczystość zjawiają się w towarzystwie swoich rodzin. Paczka zatrzymuje się w domku nad jeziorem na cały weekend. Trzy dni upływają kumplom na beztroskiej zabawie.

Czego dusza zapragnie (emisja w Polsacie o 22:30 w środę)

Neill Clarke jest zwyczajnym nauczycielem. Pewnego dnia odkrywa sobie fantastyczne moce. Sprawia m.in., że jego pies przemawia ludzkim głosem, a kobieta, która mu się podoba, zakochuje się w nim. Każda decyzja niesie jednak za sobą sporą odpowiedzialność.

Taxi 2 (emisja w TV Puls o 20:00 w czwartek)

Jakuza porywa w Marsylii ministra obrony Japonii. Policjant Emillien oraz jego kolega taksówkarz Daniel ruszają w pościg za przestępcami, by ocalić życie zagranicznego polityka.