REKLAMA

Liga Mistrzów wciąż będzie panować na naszych ekranach. Stacje nieco zmieniły optykę i przekonać nas będą chciały głównie komediami, które w dość dużej liczbie pojawią się w ramówkach.

Komedie

Z tatą czy z mamą 2 (emisja w TVP 2 o 20:45 w poniedziałek)

Dwa lata minęły od rozwodu Vincenta i Florence. Ich trójka dzieci nadal jednak nie pogodziła się z tym faktem. Chcą za wszelką cenę na nowo połączyć swoich rodziców. Układają w tym celu sprytny plan. Nie wszystko idzie jednak po ich myśli.

Los Numeros (emisja w TVN 7 o 20:00 w poniedziałek)

Za sprawą fałszywego losu podkomisarz Kuba Krzemień wygrywa 17 milionów w loterii. Gdy policjant próbuje odebrać wygraną, zostaje zastraszony groźbą więzienia. Jest przeświadczony, że ktoś chce go oszukać i wrobić. Rozpoczyna własne śledztwo.

C.K. Dezerterzy (emisja w TVP 2 o 20:45 we wtorek)

Habrowi oraz pozostałym uciekinierom udaje się zdobyć dokumenty. Mają one im pomóc w dostaniu się do Wiednia. Nie docierają jednak do stolicy Austrii, gdyż zostają aresztowani.

Miłosne antidotum (emisja w TVP 2 o 20:45 w środę)

Stolarz Micke oraz bogata Veronica zakochują się w sobie. Wraz z dziećmi jadą do matki Veroniki, która mieszka na pięknej wyspie. Szczęściu pary zagraża wyzwolona nimfomanka, zamieszkująca w sąsiedztwie.

Pożyczony narzeczony (emisja w TV Puls o 20:00 w czwartek)

Rachel przyjaźni się z przebojową i roszczeniową Darcy. Po jednej z wizyt w lokalu budzi się przy jej narzeczonym Dexie. Rachel nie potrafi zapomnieć o tym zdarzeniu, bowiem kocha go od wielu lat.

7 rzeczy, których nie wiecie o facetach (emisja w Polsacie o 20:05 w czwartek)

Każdy z 7 facetów chciałby przeżyć miłość na pewien swój sposób. Filip traci pracę, a następnie dowiaduje się, że zostanie ojcem. Z kolei jego najlepszy kumpel Tomasz chce się ożenić.

Magia w blasku księżyca (emisja w TVP 2 o 20:45 w czwartek)

Lata 20. XX wieku. Stanley jest przekonanym o swojej wyjątkowości i wyższość iluzjonistą. Mimo swojego zawodu magik wierzy jedynie w racjonalne myślenie oraz w to, że wszystko da się wytłumaczyć. Wraz z przyjacielem wyrusza do Riwiery Francuskiej, by zdemaskować medium Sophię Baker. Kobieta pomaga w swoim kolejnym zleceniu bogatej wdowie, która chce skontaktować się z jej zmarłym małżonkiem. Wszyscy domownicy są zachwyceni zdolnościami Sophie. Nawet Stanley zaczyna się powoli do niej przekonywać…

Sąsiedzi (emisja w TVN o 22:00 w czwartek)

Mac i Kelly, którzy są świeżo upieczonymi rodzicami przeprowadzają się na przedmieścia. Są pełni wigoru, więc bardzo cieszą się na myśl, że ich sąsiadami zostają młodzi i rozrywkowi studenci. Sielanka nie trwa długo, bowiem coraz częściej dochodzi pomiędzy nimi do sporów.

Sensacja

Potępieńcy (emisja w TV Puls o 20:00 w poniedziałek)

Jack Collins jest byłym komandosem. Próbuje sił w nowej profesji – jako łowca nagród. CIA zleca mu tropienie terrorystów. Trop prowadzi go do Londynu, gdzie ma rozprawić się z byłym kompanem. Ten nie zamierza ułatwiać mu zadania.

Wasabi: Hubert Zawodowiec (emisja w TV Puls o 20:00 we wtorek)

Policjant Hubert Florentini udaje się do Kraju Kwitnącej Wiśni, by uczestniczyć w pogrzebie kobiety, z którą łączył ją romans. Na miejscu okazuje się, że ma córkę, Yumi. Po pewnym czasie odkrywa, że jego była kochanka padła ofiarą morderstw. Rozpoczyna własne śledztwo.

Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych (emisja w Kino TV o 21:00 we wtorek)

Amerykańska wersja francuskiego hitu kina akcji. Agent Damien pracuje w Detroit. Szefowie zlecają mu znalezienie pocisku z głowicą nuklearną. Okazuje się, że został on skradziony przez handlarza narkotyków. W pomoc angażuje się Lin, który zna ulice Detroit jak własną kieszeń.

Imperium wilków (emisja w TV Puls o 21:55 we wtorek)

Anna Heymes mieszka wraz z mężem w Paryżu. Jest żoną wpływowego francuskiego urzędnika. Ciągle przytrafiają się jej zaniki pamięci i halucynacje. Jednocześnie podejrzewa męża o liczne oszustwa. W międzyczasie w tureckiej dzielnicy zaczynają ginąć młode kobiety.