REKLAMA

Ostatni weekend sierpnia przywita nas ciekawymi propozycjami, zwłaszcza w obszarze fantastyki i filmów science – fiction. Oprócz tego widzowie znajdą produkcje, które już w poprzednich tygodniach pojawiały się na naszych ekranach.

Science-fiction/fantasy

Han Solo: Gwiezdne wojny – historie (emisja w Polsacie o 22:20 w sobotę)

Imperialna marynarka wojenna staje się „domem” dla młodego Hana Solo. Nie zagrzewa tam jednak długo miejsca, bowiem zostaje wyrzucony za nieposłuszeństwo. Solo decyduje się więc dołączyć do gangu przemytników. Przewodzi im Tobias Beckett. Nie zdobywa jego zaufania i wkrótce zostaje wystawiony na pożarcie bestii. Jest nią Chewbacca. Wkrótce obaj uciekają z celi i docierają na statek Becketta. Przyłączają się do niego i ich celem staje się kradzież superpaliwa coaxium ze statku. Zadanie zdobycia surowca zlecił im bezwzględny Dryden Vos.

Seria Niezgodna: Zbuntowana (emisja w TVP 2 o 23:05 w sobotę)

Miłość staje się powodem, dla którego Tris porzuciła dotychczasowe życie w uporządkowanym świecie. Rebeliantka musi ponieść konsekwencje swej decyzji. Nieoczekiwanie to od niej mogą zależeć losy świata.

Fantastyczne zwierzęta i jak je odnaleźć (emisja w TVN o 14:20 w niedzielę)

Rok 1926. Newt Scamander podczas powrotu z wyprawy badawczej zatrzymuje się w Nowym Jorku. Nieoczekiwanie jego neseser opuszczają magiczne stworzenia, które sieją spustoszenie w całym mieście. Newt wpada przez to w potężne kłopoty.

Thriller

Kontrola absolutna (emisja w TVP 2 o 20:00 w sobotę)

Szef dużej firmy lotniczej, Mike Regan, podczas prezentacji ważnej nowej aplikacji, ma kłopoty techniczne. Z opresji wybawia go młody informatyk Ed Porter. W podzięce szef zaprasza go do swojego ultranowoczesnego domu, w którym mieszka razem z żoną i córką. Porter dokonuje w nim kilku drobnych usprawnień i zaczyna być coraz częstszym gościem Regana. To nie podoba się jego szefowi, więc ten próbuje skrócić dystans. Okazuje się być za późno..

Gracz (emisja w ATM Rozrywka o 20:00 w sobotę)

Przyszłość. Fani gier komputerowych, dzięki rozwinięciu się nanotechnologii, mogą kontrolować prawdziwych ludzi. Za awatary w jednej z nich służą więźniowie. Gwiazdą rozgrywki staje się Kable, którego kontroluje nastolatek Simon.

Przynęta (emisja w Canal + Premium o 21:00 w niedzielę)

Kapitan Baker zajmuje się organizacją połowów ryb dla amatorów na Florydzie. Sielankę zaburza przybycie byłej żony Karen. Twierdzi, że ona i jej syn są ofiarą przemocy jej obecnego męża. Prosi o pomoc Bakera.

Sensacja

Kobiety mafii (emisja w TV Puls o 20:00 w sobotę)

Przemycającą narkotyki grupę mokotowską zinfiltrować ma policjantka Bela. W sprawę zostaje wmieszana partnerka jednego z gangsterów Anka. Staje się ona ofiarą manipulacji tajemniczej niani. Zadanie Beli zaczyna się komplikować.

Mroczna dzielnica (emisja w TVN o 20:00 w niedzielę)

50 kg heroiny zostaje skradzione z magazynu policyjnego. Do sprawy przydzielony zostaje Boyd, który swoje śledztwa prowadzi w najniebezpieczniej dzielnicy miasta. Okazuje się, że nie da rady sam dowiedzieć się kto stoi za kradzieżą. Prosi o pomoc gangstera Walkera.