REKLAMA

W piątkowy wieczór górować na naszych ekranach będzie polska reprezentacja w piłce nożnej. Niemniej pojawi się również sporo komedii oraz sensacji.

Komedia

Dziennik Bridget Jones (emisja w TVN 7 o 20:00 w piątek)

Używki, wielkie kompleksy, nadwaga oraz fakt, że niedawno skończyła 32 lata to problemy Bridget. Sprawiają one, że Jones chce się zmienić. Tymczasem o jej względy zaczynają rywalizować – szef kobiety Daniel oraz znajomy z dzieciństwa Mark.

Listy do Julii (emisja w Stopklatce o 20:00 w piątek)

Werona jest celem podróży Sophie i jej narzeczonego. Kobieta wybiera się na krótki spacer i znajduje miejsce, w którym zakochani zostawiają listy do szekspirowskiej Julii. Historia jednego z nich urzeka ją na tyle, że postanawia Claire odnaleźć dawną miłość.

Dorwać Smarta (emisja o 22:25 w TVN w sobotę)

Ofiarą dekonspiracji pada tajna agencja, dla której pracuje Smart. Mężczyzna ma zadanie schwytać członków organizacji Kaos, która chce zdobyć kontrolę nad światem. Pomaga mu Agentka 99.

Sami swoi (emisja w Polsacie o 20:05 w sobotę)

Jan Pawlak przybywa ze Stanów Zjednoczonych do Polski. Ku jego zdziwieniu, jego krewni żyją w zgodzie ze sąsiadami. Brat Jaśka, Kazimierz, opowiada mu historię sporu pomiędzy dwoma zwaśnionymi rodzinami.

Sensacja

Kobiety mafii 2 (emisja w TV Puls o 20:00 w sobotę)

Stolicą zaczyna rządzić gang dowodzony przez Nianię. Grupa przestępcza szykuje się do największego przemytu w historii naszego kraju. Sprawy komplikują się jednak, gdy tona kolumbijskiej kokainy znika bez śladu. Tuż po tym wydarzeniu do Polski przylatuje groźna Aida, która nawiązuje współpracę z Matem, przemytnikiem z Trójmiasta. W międzyczasie areszt opuszcza Anka. Zaczyna bazować na swojej popularności. W Maroku natomiast odbywa się akcja GROMu, podczas której ginie Amir. Kochanka bojownika Państwa Islamskiego – Siekiera, poprzysięga zemstę. Kobieta wraca do Polski i chce pomścić swojego ukochanego.

Osaczeni (emisja w TVP 2 o 20:00 w sobotę)

Obraz Rembrandta staje się ofiarą kradzieży. Głównym podejrzanym staje się złodziej MacDougal. Przedstawicielka firmy ubezpieczniowej Virginia Baker pragnie przyłapać go na gorącym uczynku. W tym celu nawiązuje kontakt z przestępcą.

Mechanik: Konfrontacja (emisja w TV Puls o 20:00 w niedzielę)

Arthur Bishop jest płatnym mordercą. Pragnie zrezygnować ze swojej profesji i zacząć swoje życie od nowa. Przestępcy porywają jednak jego ukochaną. By ją odzyskać, Bishop musi podjąć się kolejnego zadania.

Film przygodowy

Harry Potter i kamień filozoficzny (emisja w TVN o 20:05 w piątek)

Mieszkający u wujostwa, Harry Potter, w dniu 11. urodzin dowiaduje się, że jest czarodziejem. Dostaje zaproszenie do szkoły Magii i Czarodziejstwa – Hogwartu. Tam pragnie poznać tajemnicę kamienia filozoficznego.

Rycerz Króla Artura (emisja w TV4 o 21:00 w niedzielę)

Król Camelotu, Artur, chce ożenić się z Lady Ginewrą. Jej orszak zostaje jednak zaatakowany. Z odsieczą przychodzi jej rycerz Lancelot. Zakochuje się w niej.