REKLAMA

Dużo sensacji pojawi się na naszych ekranach od poniedziałku 7 września. W porównaniu do zeszłego tygodnia, jest nieco lepiej, jeśli chodzi o propozycje filmowe na ten tydzień, lecz krótko mówiąc szału nie ma.

Sensacja

Uprowadzona 2 (emisja w Polsacie o 20:05 w poniedziałek)

Kilka lat wcześniej albańscy mafiosi porwali córkę Bryana Millsa – Kim. Były agent CIA chce odbudować relacje rodzinne. Trenuje dziewczynę, by ta była przygotowana na niebezpieczeństwo. Gdy wydaje się, że sytuacja rodzinna zostaje unormowana, spokój przerywa pojawienie się przestępców. Podczas wspólnych wakacji Bryan z żoną zostają porwani przez Albańczyków. Za ich uprowadzeniem stoi Murad Krasniqui, któremu Mills zabił syna. Kim udaje się uciec. Przestraszona dziewczyna uwalnia ojca, a ten pragnie zemścić się na porywaczach.

Rambo 2 (emisja na TVN Fabuła o 20:00 we wtorek)

Druga część przygód słynnego weterana wojennego. John Rambo trafia do więzienia. Wyciąga go stamtąd były dowódca Trautman. W zamian oczekuje jednak, że były komandos ruszy na pomoc amerykańskim żołnierzom uwięzionym w Wietnamie. Rambo może tam liczyć jedynie na własne siły.

Jestem zemstą (emisja w TV Puls o 20:00 we wtorek)

Podziemny garaż staje się miejscem napadu na Stanleya Hilla i jego żony. Mężczyzna próbuje obronić swoją wybrankę przed bandytami, lecz Ci ranią kobietę, w wyniku czego ona umiera na oczach ukochanego. Policja szybko namierza sprawców, lecz nie robi nic, by ich wsadzić za kratki. Okazuje się, że są skorumpowani. Hill poprzysięga zemstę na przestępcach oraz wszystkich osobach, które przyczyniły się do śmierci jego żony. Mężczyzna wytacza prywatną wojnę politykom,urzędnikom oraz potężnym gangsterom.

Jutro nie umiera nigdy (emisja na TVP 2 o 22:55 w czwartek)

Kolejna część przygód o agencie 007. James Bond musi powstrzymać magnata medialnego Elliota Cartera, który marzy o wywołaniu światowego konfliktu. Ma tylko 48 godzin na powstrzymanie antagonisty. Pomaga mu chińska agentka Wai Lin.

Komedie

Kiler (emisja na TVP 1 o 21:00 w poniedziałek)

Zbieg okoliczności sprawia, że taksówkarz Jerzy Kiler zostaje wzięty za płatnego mordercę. Trafia do aresztu, gdzie wszyscy uważają go za legendę. Wkrótce Kiler zostaje odbity przez ludzi znanego gangstera, który chce, by ten zabił na jego zlecenia senatora.

Pokaż, kotku, co masz w środku (emisja w Stopklatce o 20:00 we wtorek)

Stanisław jest owdowiałym rolnikiem. Planuje ślub z Zofią, o której nie wiele wie. Wkrótce traci oszczędności swojego życia. Jego syn Andrzej uprowadza kobietę, by sprawdzić, czy to ona stoi za kradzieżą. Los sprawia, że zakochuje się w niej.

Wyborcze jaja (emisja w Stopklatce o 20:00 w środę)

Kongresmen Cam Brady kompromituje się tuż przed wyborami. Traci on poparcie w oczach wyborców. Jego kontrkandydatem staje się naiwny Marty Huggins, którego wystawiła dwójka biznesmenów, nie pałającą sympatią do Brady’ego.