REKLAMA

Nagrodzone Oscarami produkcje, a także sprawdzone filmy, które przyciągną widzów przed telewizory to propozycje stacji telewizyjnych na ten weekend.

Sensacja

Protektor (emisja w TV Puls o 20:00 w piątek)

Rosyjscy gangsterzy zabijają żonę Luke’a Wrighta. Były policjant przestaje mieć cel w życiu. Włóczy się po ulicach Nowego Jorku. W ten sposób poznaje 12-letnią Mel, która ma fotograficzną pamięć. Dziewczynka jest ścigana przez mafię. Luke postanawia jej pomóc.

Adrenalina 2: Pod napięciem (emisja w Stopklatce o 22:10 w sobotę)

Mafia, chcąc się zemścić na płatnym mordercy Chevie Cheliosie, porywa go i wszczepia mu sztuczne serce, które trzeba regularnie ładować. Zabójca musi walczyć o przeżycie.

Rambo: Ostatnia krew (emisja w HBO o 20:10 w niedzielę)

Farma w Arizonie staje się miejscem, w którym John Rambo ułożył sobie życie. Do przyjaciółki byłego komandosa przyjeżdża wnuczka. Gdy ginie w Meksyku, Rambo postanawia ją odszukać. Musi przeciwstawić się gangowi narkotykowemu.

John Wick 3 (emisja w Canal + Premium o 21:30 w niedzielę)

14 milionów dolarów – to cena za głowę Johna Wicka. Płatny zabójca zmuszony jest uciekać z Nowego Jorku. Szuka schronienia u dawnej znajomej – Sofii. Ta ma mu pomóc w zlikwidowaniu osób polujących na jego życie.

Science-fiction/fantasy

Hobbit: Niezwykła podróż (emisja w TVP 1 o 21:00 w piątek)

Hobbit Bilbo Baggins wiedzie spokojne życie w swoim domu. Sielankę zakłóca mu pojawienie się czarodzieja Gandalfa, który przekonuje go do wzięcia udziału w wyprawie w celu odzyskania Ereboru. Jest ono w posiadaniu smoka Smauga. Wraz z hobbitem w podróż rusza 13 krasnoludów, którym dowodzi Thorin Dębowa Tarcza. Bilbo jest im potrzebny ze względu na swój rozmiar, spryt, a także posiadane umiejętności. Po drodze spotyka tajemniczego Golluma, od którego uzyskuje pierścień. Przedmiot na zawsze odmieni jego życie…

Saga „Zmierzch” Przed świtem. Część 1 (emisja w TVN 7 o 20:00 w sobotę)

Edward i Bella biorą ślub. Wkrótce kobieta zachodzi w ciążę. Szczęście pary nie trwa jednak z byt długo. Przyszłe dziecko jest bardzo dużym zagrożeniem dla życia i zdrowia Belli.

Wonder Woman (emisja w TVN 7 o 20:00 w niedzielę)

Diana jest amazońską księżniczką, a jednocześnie niepokonaną wojowniczką. Pewnego dnia na wyspie rządzonej przez Amazonki pojawia się amerykański pilot. Opowiada jej o II wojnie światowej. Diana opuszcza rodzinny dom, by ochronić ludzkość.

Komedia

Bridget Jones 3 (emisja w TVN 7 o 21:00 w piątek)

Bridget podczas imprezy urodzinowej z okazji jej 43 urodzin idzie do łóżka z przystojny Jackiem. Kilka dni później spędza noc ze swoim byłym partnerem – Markiem. Okazuje się, że jest w ciąży. Problem w tym, że nie wie kto jest ojcem jej dziecka…

Kogel – mogel (emisja w Polsacie o 20:00 w sobotę)

Kasia dowiaduje się, że dostała się na studia do Warszawy. Nazajutrz ma wziąć jednak ślub ze swoim sąsiadem – Kolasą. Rezygnuje z zamążpójścia i ucieka do stolicy. Przez przypadek trafia jako opiekunka dziecka do docenta Wolańskiego. W niedługim czasie poznaje Pawła.

Kac Vegas w Bankoku (emisja w TVN o 20:00 w sobotę)

Stu ma się ożenić w Tajlandii. Wraz ze swoimi przyjaciółmi m.in. Philem spędza swój wieczór kawalerski przy ognisku. Następnego dnia budzą się w hotelu w Bangkoku. Nie wiedzą, co wydarzyło się poprzedniej nocy.

Ted (emisja w TVN o 22:10 w sobotę)

Marzenie Johna się spełnia. Jego ukochany pluszowy miś ożywa. Od tego czasu John i jego zabawka nie rozstają się nawet na krok. Wiodą beztroskie życie. Ich sielanka się kończy, kiedy mężczyzna poznaje swoją dziewczynę.

Inne:

Harry Potter i więzień Azkabanu (emisja w TVN o 20:05 w piątek – film przygodowy)

Z więzienia dla czarodziejów ucieka niebezpieczny Syriusz Black. Chodzą pogłoski, że przyczynił się on do śmierci rodziców Harry’ego Pottera. Jego ucieczka wiązana jest z chęcią zabicia młodego adepta Hogwartu.

Furia (emisja w TV Puls o 20:00 w sobotę – dramat wojenny)

Wojska alianckie zbliżają się do Berlina po udanej operacji w Ardenach. Naziści nie poddają się jednak i stawiają silny opór, wyrządzając olbrzymie szkody aliantom. Jednym z czołgów wyruszających do stolicy Niemiec jest „Furia”. Do jego załogi dołącza całkowity żółtodziób Norman Ellison. Jest on wyśmiewany przez swoich towarzyszy w boju: sierżanta Dona, Boyda, Grady’ego i Triniego. Wkrótce „Furia” weźmie udział w niebezpiecznej misji.

9. kampania (emisja w TV Puls o 22:40 w sobotę – dramat wojenny)

Trwa wojna w Afganistanie. Jest rok 1988. Armia radziecka wciela chłopaków z Syberii. Sierżant Dygaly sprawia, że ich szkolenie to droga przez mękę. Jest to jednak świetne przygotowanie przed walką na froncie.