REKLAMA

Po prawie dwumiesięcznej przerwie wracamy do Państwa z kontynuacją cyklu. Nie przerwaliśmy go z powodu braku interesujących pozycji filmowych. Nawet śmiemy twierdzić, że w tym czasie było ich całkiem sporo. Co czeka nas w tym tygodniu?

Komedie

Facet pełen uroku (emisja o 21:00 w Kino TV w poniedziałek)

W dzieciństwie Charlie został przeklęty przez dziewczynę, która się w nim nieszczęśliwie zakochała. Wszystkie poznane kobiety spędzają z nim tylko jedną noc. Los sprawia, że poznaje piękną Cam i zakochuje się w niej. Nie wie jednak jak przełamać klątwę.

Planeta singli 2 (emisja o 21:30 w TVN 7 w poniedziałek)

Związek Ani i Tomka rozpada się. W międzyczasie producent telewizyjny Marcel wpada na pomysł programu z tym duetem. Mimo okoliczności, para decyduje się wziąć udział w show.

Fokus (emisja w TVN 7 o 21:30 w czwartek)

Nicky jest oszustem. Zakochuje się w swojej podopiecznej Jess. Ich związek jednak się nie rozwija. Po trzech latach spotykają się jednak ze sobą przypadkowo w Buenos Aires. Jess wykorzystuje swój seksapil i urodę, by pokrzyżować plany Nicky’ego.

Sensacja

16 przecznic (emisja w TV Puls o 20:00 w poniedziałek)

Eddie Bunker jest eskortowany przez policjanta Jacka (w tej roli Bruce Willis). Przestępca ma być świadkiem w sprawie skorumpowanym glinom i swoim kumplom. Mimo że mają do pokonania jedynie 16 przecznic zadanie okazuje się piekielnie trudne.

Samotny wilk McQuade (emisja w Stopklatce o 20:00 w poniedziałek)

Dotąd samotnie pracujący stróż prawa McQuade dostaje nowicjusza za partnera. Wraz z Kayo ma rozwiązać sprawę niebezpiecznej szajki, która przeprowadziła mapad na konwój przewożący broń.

Bad Boys 2 (emisja w Polsacie Film o 21:00 w środę)

Policjanci Mike i Marcus podejmują się zadania konfiskaty narkotyków do Miami. Trop prowadzi ich do Kubańczyka Johnny’ego Tapii. Śledztwo nabiera rumieńców, gdy Mike zakochuje się w siostrze Marcusa.

Inne

Deadpool (emisja o 20:05 w Polsacie w poniedziałek)

Były komandos Wade Wilson dowiaduje się, że ma raka. Przystaje na propozycję eksperymentalnego leczenia. Dzięki niemu zyskuje moc samouzdrawiania się, ale jednocześnie zostaje oszpecony. Nadaje sobie ksywkę Deadpool i rusza w świat w poszukiwaniu zemsty za to, co go spotkało.

Obcy: Przymierze (emisja o 22:35 w Polsacie w poniedziałek)

Podczas przewożenia 2000 zahibernowanych kolonistów w statek kosmiczny „Przymierze” uderza fala, która przyczynia się do śmierci części załogi w tym kapitana. Jego miejsce zajmuje oficer Chris Oram. Decyduje się on wylądować na nieznanej planecie, którą chce zbadać. Bardzo szybko okazuje się, że to miejsce jest bardzo niebezpieczne. Podczas ataku Neumorfów pojawia się android David, który odstrasza wrogów. Ma on jednak wiele tajemnic.