REKLAMA

Zima nadchodzi! Przynajmniej, ta w telewizji. W weekend będziemy mogli obejrzeć pierwsze w tym sezonie zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich, co pewnie cieszy wiele osób w kraju nad Wisłą. Na szczęście stacje telewizyjne pomyślały również o fanach dobrych filmów.

Komedie

Listy do M 3 (emisja o 20:00 w TVN o 20:05 w piątek)

Trzecia część jednej z najlepszych polskich komedii romantycznych. Zbliża się Boże Narodzenie. Kazik wybiera się na poszukiwania dziadka, który w przeszłości porzucił rodzinę. W pogoń za nim wyrusza Mel. Tymczasem Zuza spotyka Rafała. Nadchodzi czas zmian w jej życiu.

Planeta singli 2 (emisja o 22:15 w TVN 7 w sobotę)

Związek Ani i Tomka rozpada się. W międzyczasie producent telewizyjny Marcel wpada na pomysł programu z tym duetem. Mimo okoliczności, para decyduje się wziąć udział w show.

U Pana Boga w ogródku (emisja o 20:00 w Polsacie w sobotę)

Świadek koronny na zlecenie CBŚ ukrywa się w podlaskim Królowym Moście. Ma on zeznawać przeciwko mafii. Zaczynają poszukiwać go gangsterzy. Miejscowy komendant oraz proboszcz łączą siły, by ochronić świadka.

Sensacja

Kobiety mafii (emisja w TV Puls o 20:00 w sobotę)

Przemycającą narkotyki grupę mokotowską zinfiltrować ma policjantka Bela. W sprawę zostaje wmieszana partnerka jednego z gangsterów Anka. Staje się ona ofiarą manipulacji tajemniczej niani. Zadanie Beli zaczyna się komplikować.

Olimp w ogniu (emisja w TV Puls o 20:00 w niedzielę)

Terroryści atakują Biały Dom w momencie oficjalnej wizyty prezydenta Korei Południowej w Waszyngtonie. Azjatycki przywódca ginie, a jego amerykański odpowiednik zostaje porwany wraz ze swoimi współpracownikami. Bandyci wystosowują swoje żądania i zaczynają zabijać zakładników. Do akcji wkracza agent Secret Service Mike Banning. Funkcjonariusz pracował kiedyś w osobistej ochronie prezydenta, ale w wyniku dramatycznych zdarzeń został odsunięty od służby. Teraz jednak podejmuje próbę odbicia głowy państwa Stanów Zjednoczonych.

Szybcy i wściekli 8 (emisja w TVN 7 o 20:00 w niedzielę)

Dominic pod wpływem tajemniczej hakerki Cipher odwraca się od rodziny i przyjaciół. Wszystkich czeka teraz trudny czas, pełen wymagających prób. Ekipę kierowców wspiera Luke Hobbs.

Thriller

Siedem sióstr (emisja w TVP 1 o 21:35 w sobotę)

Ziemia jest przeludniona pod koniec XXI wieku. W związku z tym każda z rodzin może posiadać jedynie jedno dziecko. Posiadanie pociech ponad stan jest surowo karane. Zostają one neutralizowane przez specjalną służbę. Pani Settman rodzi siedem córek, ale umiera podczas porodu. Opiekę nad nimi przejmuje dziadek Terrence, który nadaje im imiona pochodzące od nazw dni tygodnia. Robi wszystko, co w jego mocy, by zachować swoje wnuczki w tajemnicy przed światem. Każda z nich może opuszczać dom tylko w dniu oznaczającym jej imię. Pewnego dnia jednak Poniedziałek nie wraca do domu.

Labirynt (emisja w TVP 2 o 20:00 w niedzielę)

6-letnia Anna Dover zostaje porwana. Jej przyjaciółka Joy Birch także znika bez śladu. Jedynym tropem w sprawie staje się samochód, który był pozostawiony blisko miejsca zdarzenia. Kierowca auta Alex Jones zostaje aresztowany. Prowadzący sprawę detektyw nie może znaleźć na niego, jednak żadnych dowodów i wypuszcza go z więzienia. Keller, ojciec Anny, z desperacji porywa Alexa. Zaczyna go torturować, chcąc wydobyć z niego prawdę.

Dramat

Transcendencja (emisja w TVP 1 o 21:00 w piątek)

Will Caster pracuje w zespole badawczym, którego zadaniem jest stworzenie sztucznej inteligencji obdarzonej zdolnością samodzielnego myślenia oraz empatią. Przeciwnicy sztucznej technologii spodziewają się katastrofalnych skutków dla ludzkości. Organizują więc zamach na życie Willa, w wyniku czego naukowiec jest bliski śmierci. Emily decyduje przenieść się jego umysł do prototypu maszyny. To ma olbrzymie konsekwencje. Caster ma obsesję na punkcie przejęcia władzy nad światem.